Wpis z mikrobloga

Czy można nagrywać osoby ktore mi przekazują wiedzę w pracy? Jest bardzo dużo definicji, haseł, muszę to nagrać a potem jeszcze raz na spokojnie przesłuchać wypisać wszystko na kartkę i opracować. Taki jest cel tego. Tak samo spotkania na teams. Dajcie znać czy jest coś w tym złego?

Pracuję w korpo, tego tego jest tyle że nie dam rady zapisywać tego wszystkiego. Jak nie nagram wiedzy która jest mi przekazywana lub co omawiany na spotkaniu czuję że mi coś ucieka.

Nie dam rady tego wszystkiego notować na żywo, jest za dużo tego.

#pracbaza #studbaza #pracait #studia #praca #studbaza #programista15k #finanse #bankowosc
  • 12
@adreno420 a nie lepiej wykorzystać jakiegoś narzędzia do transkrypcji i zapisu mowy do dokumentu? Nie będziesz musiał ponownie odsłuchiwać, a już będziesz miał wszystko spisane. Jedynie przeredagujesz do wersji jaka Ci odpowiada i elo
@adreno420: jak używasz teams w pracy to on ma wbudowaną opcję nagrywania łącznie z ekranem jeśli ktoś udostępnia aby coś Ci pokazać. Na początku call'a pytasz ludzi czy nie mają nic przeciwko aby to nagrać w celu późniejszego opracowania. Wiele razy byłem na call'ach gdzie ludzie tak robili i nikt nigdy nie miał z tym problemu.