Wpis z mikrobloga

#trojmiejskiewykopiwo #gdansk #gdynia #wykopiwo
No to lecimy, dawno nie bylo, tag i wykop pewnie umarl xd

Data: 23.02 (piąteczek)
Godzina: 19:03
Miejsce: pub Pułapka, Straganiarska 20-23, Gdansk, S T A R Ó W K A

Nie robię rezerwacji, bo sie nie da i pewnie bedzie duzo ludzi, ALE MAMY PONOWNE OTWARCIE PULAPKI WIECEJ MIEJSCA I PICKA!!!

FAQ:
1) Czy będą jakieś fajne dziewczyny?
Tak
2) Jaki jest przedział wiekowy?
20-42
3) Znowu pułapka?
Tak, bo teraz jest nowa i jest wieksza i maja pizze i piwko
4) Czy trzeba pić alkohol?
Nie, można bezalkoholowe
5) Czy jak ktoś jest przegrywem i ogląda chińskie bajki to może przyjść?
Tak, pod warunkiem, że ciągle o tym nie gadasz i masz minimum social skilli
6) Jak was poznać?
Pomijając fakt, że pewnie będzie nas tam dużo (albo i nie), to ja czyli @czarujacy_karmelek jestem mała, trochę brązowa i trochę głośna (ZNACIE TE LASKI, NIE? XD). Za mną się będzie szlajać taki jeden @cofko który wygląda jak #!$%@? przywódca Rzymskiego legionu.
7) Czy można przyjść jak się nie jest z ekipy?
Ekipa umarła w 2020 roku, więc trwa nowa rekrutacja

Pisać w komentarzach kto będzie!

Wszyscy mile widziani, starzy, młodzi, grubi, chudzi, różowi, niebiescy, tęczowi, przegrywowi, przyjezdni, miejscowi i oczywiście łysi także, #gdansk , #gdynia , #trojmiasto , #tczew , #wejherowo , #kartuzy , #koscierzyna , #rumia , #reda , #sopot , #bartoszyce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czarujacykarmelek - #trojmiejskiewykopiwo #gdansk #gdynia #wykopiwo
No to lecimy, daw...

źródło: _069b3b4f-0cb3-4b87-bbcf-57597279c5cf

Pobierz
  • 29
⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣀⣀⣀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠰⡿⠿⠛⠛⠻⠿⣷⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣀⣄⡀⠀⠀⠀⠀⢀⣀⣀⣤⣄⣀⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣿⣷⠀⠀⠀⠀⠛⠛⣿⣿⣿⡛⠿⠷⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠿⠿⠋⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⣿⠇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠉⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⣿⣷⣄⠀⢶⣶⣷⣶⣶⣤⣀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠙⠻⠗⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⣰⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⢀⣀⣠⣤⣴⣶⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⣠⣾⣿⣿⣿⣥⣶⣶⣿⣿⣿⣿⣿⠿⠿⠛⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⢰⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠈⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠛⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⠟⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠉⠉⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
@Zkropkao_Na: gdyby Trójmiasto nie miało aż tak skopanej komunikacji to bym po prostu wpadł a tak nie wiem. Byłem na kilku wykop piwach (nie w 3m) i jest tak różnie że czasami chętnie się siedzi do późnej nocy a czasami chce się zwinąć po 5 minutach.
@krzesimir: zależy kim jesteś i co lubisz dlatego pytałem się o klimat tych spotkań. Czasami jest tak hermetycznie, że w ogóle nie ma sensu przychodzić a czasami po prostu to kompletnie nie "twoi" ludzie i nie ma w tym nic złego. Normalnie jak pisałem wpadłbym z bomby jak czlowiek ale jak mam później czekać 30 czy godzinę na skmkę a później godzinę na nocny autobus to ja odpadam chyba jednak. Bawcie