Wpis z mikrobloga

  • 847
@Tommy__ Biedni seniorzy jak zawsze nie mają co do garnka włożyć a jak trzeba dać oszustowi to 80k w gotówce od ręki proszę pana, może być i 100k a nawet 200k się znajdzie
  • Odpowiedz
@kitty-cat mam nadzieje ze jak będę stary to ktoś inny moim majątkiem będzie zarządzał. Chociaż tego nie rozumiem bo są ogarnięte dziadki, które się na to nie łapią więc to nie jest tak że wina tylko starości
  • Odpowiedz
  • 0
@majkel88 co w tym dziwnego, też miałem starą sąsiadkę co trzymała kilkadziesiąt tysięcy w mieszkaniu i któregoś dnia przyszły do niej 2 cyganki co sprzedają jakieś koce.

Jedna rozwinęła przed sobą wielki koc i go zachwala a 2 za tą osłoną grzebała po szufladach i znalazła skarpetę z pieniędzmi
  • Odpowiedz
@B0mblak: mój dziadek ma 150k oszczędności, część w banku część poupychane po szafkach, sam nie wie gdzie i ile.

Do lekarza prywatnie nie pójdzie, bo trzeba płacić, fizjoterapeuta do domu nie przyjedzie bo trzeba płacić, aparatu słuchowego nie założy bo trzeba płacić.

Jak babcia żyła to wydali 10k na magiczne łóżko, wnukom raz do roku 100 zł i czekoladkę xd
  • Odpowiedz