Wpis z mikrobloga

@B0mblak oni #!$%@? a nie są biedni. Mają po komunie syndrom chomikowania dóbr ruchomych jak srebro, złoto, gotówka. I chomikują tak od lat, także ci co płaczą w tv że nie mają co do gara włożyć. Na przyszłość, na to, na tamto, taka 80 letnia babcia kitra hajs jakby miała za 5 lat startup i spółkę z o.o. rozkręcać kiedy w zasadzie już stoi na cmentarzu jedną nogą xD
Oni potrafią jedzenie
@Myslovitz #!$%@? ale wierzę bo miałem podobna sytuacje w rodzinie. Co prawda babka była biedna bez żadnych oszczędności ale jak przyszła renta to od razu 90% szło na rydzyka a sama się głodziła za stówkę miesięcznie i też się to skończyło ubezwłasnowolnieniem. Z tym że ona takie akcje już w wieku 60 lat odstawiała, potem wylądowała w psychiatryku
@B0mblak jak babcia już nie babciuje to lepiej sam chatę sprzątaj po niej, pomagałem kumplowi sprzątać mieszkanie po jego dziadku to też niby taki biedny, #!$%@? renty miał a hajs to nawet pod dywanami znaleźliśmy xd Z tego co pamiętam (bo to z 15 lat temu było) to ziomkowie na kupno mieszkania z tego co znaleźliśmy starczyło xd

Nie bez powodu jest tyle grup "na wnuczka". Emeryci to hajs kampią od 40
@Myslovitz to akurat odległa rodzina, znam tylko z opowieści ale nikt tam nic oprócz grzyba nie znalazł. Z kolei moja druga babcia oszczędza ale tak z głową jak na jej wiek bo trzyma na lokatach itp i jak musi wydać to wydaje na siebie