Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #tinder #blackpill #redpill #p0lka
Facet zawsze powinien płacić na randkach, zrozumcie to p0laczki wreszcie.

- wage gap - kobiety zarabiają mniej za tą samą pracę. Nie ma kraju na świecie w którym kobiety zarabiają więcej od mężczyzn. Luka płacową zawsze jest na korzyść mężczyzny. Dlaczego więc kobieta ma oddawać pieniądze mężczyźni skoro statystyki płacowe pokazują że kobiety są traktowane patrialnie w pracy, wiec na randkach powinny odebrać mężczyznom pieniądze które im się należą

- zmuszanie mezczyny do zapłacenia za kobietę jest korzystne. Mężczyzna będzie traktował randke bardziej poważnie. Nie opłaca mu się skakać z kwiatka na kwiatek bo każda randka będzie dla niego wydatkiem. Mężczyźni randkujac częściej interesuje znajomość na jeden raz. Mężczyzna wierzy ze powinien zaliczyć jak najwięcej kobiet bo jest zdobywca. Niech płaci za kazda to odechce mu się takich zabaw

- czas młodych kobiet jest cenniejszy, bo kobieta może mieć dziecko tylko do skończenia 40 lat

- kobiety wydają pieniądze na podpaski
- pink tax - golarki dla kobiet są droższe od męskich dlatego że są różowe i mają napis dla kobiety

- kobiety są czesciej ofiarą przemocy, gwałtów itp.
- 70% kobiet doświadczyło molestowania za strony mezczyzny
- niski odsetek mężczyzn płaci alimenty. 60 letni Spermiage od Derpienski wisi 60 mln córkom w alimentach. Ściąganie hajsu od mężczyzn powinno być umową między kobietami
  • 30
Nie opłaca mu się skakać z kwiatka na kwiatek bo każda randka będzie dla niego wydatkiem.


@klewerewel: opłaca opłaca, w koncu znajdzie normalna laske, a nie ksiezniczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

rok temu wyszedłem na pierwsze spotkanie w dzień kobiet, laska przezywała ze bedzie musiala sobie wyrobic nowa legitke za 20zł w celach optymalizacji podatkowej ( ͡º ͜ʖ͡º)
kobiety zarabiają mniej za tą samą pracę. Nie ma kraju na świecie w którym kobiety zarabiają więcej od mężczyzn. Luka płacową zawsze jest na korzyść mężczyzny. Dlaczego więc kobieta ma oddawać pieniądze mężczyźni skoro statystyki płacowe pokazują że kobiety są traktowane patrialnie w pracy, wiec na randkach powinny odebrać mężczyznom pieniądze które im się należą


@klewerewel: jprdl... Moja kobieta zarabia więcej niż ja. Czyli co? Ona ma płacić na randkach? Kurła,
@klewerewel: Low quality bait ale odpisze więc 2/10. Jeśli facet zarabiający minimalną, spotka się z kobietą która zarabia minimalną to płaci wtedy? Zanim zaczniesz z tym, że kobietą musi wydać pieniądze szykując się na randkę to ten facet też kusi zalać auto, iść do barbera itd
60 letni Spermiage od Derpienski wisi 60 mln córkom w alimentach


@klewerewel: ewidentnie nic nie zrozumiałaś z filmu Stanowskiego, a zabierasz się za jakieś rozkminianie ról w społeczeństwie. Śmieszne to
- kobiety wydają pieniądze na podpaski


@klewerewel: a ja wydaje więcej na jedzenie, bo ćwiczę więc mam większe zapotrzebowanie kaloryczne.

Wypad na drzewo.

- niski odsetek mężczyzn płaci alimenty. 60 letni Spermiage od Derpienski wisi 60 mln córkom w alimentach. Ściąganie hajsu od mężczyzn powinno być umową między kobietami


Wiesz czemu wisi? Bo jak go dopadnie państwo albo coś się stanie i będzie trzeba robić wjazd na jego konta albo nieruchomości,