Wpis z mikrobloga

Wiele się mówi o tym, że ogromny odsetek kobiet programistów jest z nimi tylko dlatego że mają dobry zawód i zarabiają dobre pieniądze. Ponieważ kobiety kochają pieniądze. I gdyby programiści ich nie mieli to one nigdy by się z nimi nie związały.

Ale niektórzy w branży oszukują się że tak nie jest i że ich ukochana jest z nimi z miłości. Czasami kończy się to załamaniem życiowym gdy się dowiadują co ich żony robią na boku. A czasami nawet sznurem i taboretem.

#programista15k #programowanie #programista25k #pracait #it #korposwiat
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Saddam_Husajn: facet musi mieć charakter, gdyby Marlon Brando był żulem to byłby najfajnjejszym żulem w mieście z którym flirtowałyby wszystkie kasjerki w monopolowych.

Pieniądze to tylko jakaś wskazówka, że koleś ma jakiś potencjał, że przynajmniej rodzina głodna nie będzie, ale jak charakteru nie ma to kobieta przy nim będzie cierpieć psychicznie.
  • Odpowiedz
Pieniądze to tylko jakaś wskazówka, że koleś ma jakiś potencjał, że przynajmniej rodzina głodna nie będzie, ale jak charakteru nie ma to kobieta przy nim będzie cierpieć psychicznie.


@MilionoweMultikonto: Czy ja wiem... Ja to już stary jestem, rodzina, dom i te sprawy, ale mam znajomych programistów czy to z pracy czy prywatnie, koło trzydziestki, bez dzieci, ale swój kurnik od dewelopera jest, dobre autko jest, siłka i dieta pudełkowa też
  • Odpowiedz
lubią takich cichych, spokojnych facetów nie tylko dlatego że mają kasę ale też dlatego że mogą nad nimi dominować. One dynamiczne, rozrywkowe i wygadane Julki, a oni przy nich to tacy grzeczni chłopcy. Za moich czasów dziewczyny takich nazywały kolegami


@markaron: dokładnie tak, kobieta cierpi z powodu braku poczucia bezpieczeństwa jakiego nie jest w stanie dać ten spokojny kolega, dlatego dla własnego zdrowia psychicznego przejmują dominującą rolę
Jednak każdego dnia
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: Wiele mówi się że faceci chcą tylko jednego i wybierają tylko kobiety atrakcyjne z wyglądu dla nich. Wszystko inne wystarczy że mieści się w jakimś przedziale który dany facet akceptuje.

Ale niektóre oszukują się że tak nie jest i że ich ukochany jest z nimi z miłości. Czasami kończy się to załamaniem życiowym gdy się dowiadują co ich facet przestaje je "kochać" jak tylko przestaną być atrakcyjne
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: @markaron . Oni tez nie sa z nimi z milosci bo glupi nie sa (w koncu programisci). Kobieta ma podkreslac status programisty, nic wiecej, jak samochod czy zegarek, inni faceci maja mu zazdroscic Julki a na co dzien to maja je w dupie, chodza sobie na silke, graja w gierki itd. No przynajmniej ja tak mam xD
  • Odpowiedz
@Pasterz30: Na krótką metę spoko, o to chodzi żeby postukać dobre d------i. Sam tak robiłem zanim poznałem żonę. Nie chcę generalizować, ale warto zwrócić uwagę, że problem zaczyna się, gdy taki grzeczny programista jest w długim związku z taką Julką, bo bardzo szybko może się okazać, że tak jak napisał @MilionoweMultikonto zabraknie jej emocji w związku i poleci w bok z kolegą z biura na jakiejś imprezie. Widziałem już
  • Odpowiedz
@Pasterz30: To nie takie proste, żeby kopnąć w dupę. Życie ze świadomością, że panienka rypała się z kolegą z pracy po czym przychodziła i przytulała się do ciebie, mówiła jak jej na tobie zależy to kiepska perspektywa ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak już jest żoną, są dzieci, dom i trzeba się rozwieść to już w ogóle koszmar.
  • Odpowiedz