Wpis z mikrobloga

@Riiuku: nie wierzę że jakaś laska się kleiła do Pakistańczyka. Druga sprawa panowie, was jest zdecydowanie więcej w internecie i to wy robicie Polkom taką reklamę. Może i czasami słuszna, ale w jakim miejscu na ziemi nie ma łatwych dziewczyn? Dzięki tej reklamie będzie przyjeżdżać jeszcze więcej obcokrajowców i sami sobie (jako grupa) robicie pod górkę.
nie wierzę że jakaś laska się kleiła do Pakistańczyka


@Palinkka: Żadna Europejka na pewno nie, ale mówimy tutaj o naszych p0lkach, zdjęcie najpopularniejszej ostatnio co się z nimi zadawała.

Druga sprawa panowie, was jest zdecydowanie więcej w internecie i to wy robicie Polkom taką reklamę


Taką reklamę, że Polska jest Tajlandią Europy, z tą różnicą, że w Tajlandii trzeba płacić? Nasze witaminki to chodzące reklamy.
Nighthuntero - >nie wierzę że jakaś laska się kleiła do Pakistańczyka

@Palinkka: Żad...

źródło: b41022c9f2f0e0df8005a330b73a14b54c459c6ded7fa35c8e5c21a2997b8f55

Pobierz
@BurzaGrzybStrusJaja: chyba Twoja bańka znajomych to śniadzi książęta że tylko to widzisz. Czy słaba demografia powoduje aż taką frustrację? Angielki to też wzór cnót niewieścich, prawda? Holenderki które uwielbiają Polaków w łóżku i chętnie z nimi sypiają. Tylko że nikt o zdrowych zmysłach nie będzie szkalował własnego narodu tak jak robią to Polacy w stosunku do Polek.
@Palinkka: Nie widziałem nigdy filmików holenderek, które rozmarzone nagrywały filmiki na tiktoku o tym, że ich wymarzonym facetem jest Polak (kojarzony tam ze zwykłym zapijaczonym robolem). U nas nie tylko tiktoki nagrywają. Polska leci nawet w filmy typu 365 dni albo dziewczyny z dubaju i nie jest to przypadek! Producentowi zależy na zarobieniu pieniędzy i on wie, że w Polsce jest ogromny rynek zbytu na filmy o milości ze śniadym księciem.
@BurzaGrzybStrusJaja: widzą te pieniądze bo mają taką reklamę. Reklama dźwignią handlu. Ja nie widziałam filmów o holenderkach ktore dymaja się z Polakami za to widziałam jak się dymaly. Różnica jest taka że dużo mniej spędzam czasu w internecie a dużo więcej podróżuje i witam się z prawdziwym życiem, a nie tik tokiem czy instagramem. Ta dyskusja jest totalnie bezcelowa, druga sprawa nie jesteś od tego by odmierzać czas lub rozkazywać co
@Palinkka: Pani oświecona dużo podróżuje i widziała to i owo XD Czy jakaś Holenderka ruchała się z Polakiem - no #!$%@? na pewno. Czy jest to reguła? Na pewno nie. Pojedyncze przypadki nie stworzą mitu takiego jakim owiana jest p0lka. To nie jest tak, że chłopy polskie sobie coś wymyśliły. Polska bardzo często występuje na listach najłatwiejszych krajów do ruchania lasek. Zazwyczaj zamykamy pierwszą piątke: Brazylia, Tajlandia, Filipiny, Meksyk, Polska -