Wpis z mikrobloga

@Palinkka "Tylko że nikt o zdrowych zmysłach nie będzie szkalował własnego narodu tak jak robią to Polacy w stosunku do Polek."

Przecież to nowość, reakcja na lata szkalingu polakow przez polki.
Polacy od zawsze: polki to najpiekniejsze kobiety na świecie
Polki: polacy są paskudni, chamscy i smierdzący.

Jak jakaś laska z zagranicy wstawi filmik z polskiego tindera że "wow, ale przystojniacy" to polki w komentarzach zawsze "ona chyba jest w jakiejś innej
@wiecznysingiel97trt: fakt jest tak, że jest tutaj nadreprezentacja przegrywow, a ja nie mam ochoty prowadzic jednostronnej narracji. Żadne argumenty nie docieraja, o otwartości na dyskusje nie mam co marzyć. Nie mam zamiaru walczyć z legionem niedowartościowanych facetów na wypoku. Mnie nie boli co o mnie myślcie czy jakie zdanie o mnie macie personalnie. Sama argumentacja i nazywanie mnie p0lka gdzie ja się odnoszę raczej do grupy- jest delikatnie mówiąc uwłaczające. nie
@Palinkka
Tajlandia i Wietnam to akurat bardzo konserwatywne kraje. Owszem, jest jakaś strefa usług seksualnych (nielegalnych swoją drogą), ale jeśli komuś się wydaje, że tamtejsze Azjatki tylko czekaja na bialasow żeby im dać dupy xD, to będą ogromnie rozczarowani. One chcą się z bialasami hajtnac, a nie się z nimi #!$%@?ć po kątach. Wielu mieszkańców tych rejonów jest buddystami lub sie z buddyzmem utożsamia, a rozwiązłość nie jest w tej religii dobrze
@Blaskun: niegrzeczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)- będę Cię mieć na oku- przedzej czy później się dowiem co Ci tam po głowie chodzi! Mnie nie oszukasz (òóˇ)