Wpis z mikrobloga

@Hrjk ja byłem w delegacjach w całej Polsce i nigdzie nie widziałem takich obdrapanych ruin i zaniedbanych działek jak w okolicach Wrocławia. Serio tam nawet na ocieplenie styropianem szkoda kasy? Kosiarek tam nie sprzedaja?
@Wychwalany: Tarnów i Rzeszów chyba jeszcze w miarę cywilizowane, ale za to podciągnąłbym ten zaznaczony obszar bardziej na północ, bo tam aż do granicy to takie zadupie.
@Wychwalany: ale to właśnie stamtąd ci "Wrocławianie" przyjechali po wojnie xD


@NiebieskiWStringach: nie było masowych wysiedleń z tych okolic po wojnie. Dzisiejszy Wrocław to głównie dawne lwowskie, ale też stanisławowskie i tarnopolskie. Lubelskie i kieleckie (teraz i wcześniej) to bida w porównaniu z wcześniej wymienionymi.
parę kilometrów na wschód od warszawy to ludzie żyją dosłownie w lepiankach, rozejrzyj się dookoła


@Rad-X: przy tej pompce na nieruchach to na taką lepiankę mnie nie stać xd
@Wychwalany


@Murasame: z geografii pamietam ze tam sa jakieś góry, jedyne góry w których nie byłem xD


To góry świętokrzyskie, najstarsze góry w Europie. Są tu nawet ślady dinozaurów.
A tak serio to jezeli mówisz że nic tam nie ma to zależy co Ciebie interesuje czy zabytki architektury i współczesne budownictwo ewentualnie lokalna kultura?
Dla osoby która niczym się nie interesuje i nic nie wie rzeczywiście nie będzie tam nic ciekawego