Wpis z mikrobloga

@Wychwalany nie no wiem przecież że nie obrażasz. Jesteś poprostu przekonany że w tym obszarze nic nie ma. A powiedz co jest w obszarze który nie zaznaczyłeś na zdjęciu? Może dojdziemy do poziomu Twoich zainteresowań i spróbuję Ci jakoś pomóc
@Wychwalany: Na wysokosci Kielc jest Sandomierz i Zamość, polecam obydwa ;)

Ja z kolei nie wiem co sie dzieje między Bydgoszczą a Gorzowem, no bo dalej to są miejscowości nadmorskie, ale pomiędzy nimi a Bydgoszczą? No jest ten Szczecin, ale reszta xd?
@d601 ja nigdzie nie mowie ze tam nic nie ma tylko ze nie wiem co tam jest. Wiem gdzie sa w polsce gory, jeziora, morze, jako tako kajaki. Jakies puszcze tam sa? Czyms to się różni od dolnoslaskich lasow? Jakies wybitne trasy rowerowe, jakies znane szlaki piesze? Wody termalne, uzdrowiska?
Warszawa to niestety jest taka #!$%@? pijawka, która zasysa kapitał z całego województwa kosztem innych miast. Jak chce się gdzieś dalej jechać bez przesiadki w Warszawie i płacenia 2x za bilety, to trzeba się przesiadać w Kutnie, które jest w województwie łódzkim. Taki wrzód na dupie mazowsza.


@Borealny: Wrocław to niestety jest taka #!$%@? pijawka, która zasysa kapitał z całego województwa kosztem innych miast. Jak chce się gdzieś dalej jechać bez
@Wychwalany szlaki piesze:) w górach świętokrzyskich jest ich pełno. Rowerowe? Na tą chwilę kojarzy mi się greenvelo. Jeziora? Jezioro Solina z największą zapora wodna w Polsce . Uzdrowisko w Busko Zdrój i wiele by wymieniać wystarczy się zainteresować i nie bać się wyjść po za swoje podwórko
@symetrysta zjeździłem cała polskie i uwierz mi wschód jest bardziej zadbany niż zachodnia strona wbrew obiegowej opinii. Każdy widzi zachód przez pryzmat dużych miast, wyjedź gdzieś na powiatowe drogi, a zobaczysz tam jak zatrzymał się czas. Stare poniemieckie rozlatujące się stodoły, murki które ktoś kiedyś postawił nic nie remontują. Sam byłem zaskoczony, bo myślałem, że zachód to bliżej Niemiec pewnie lepiej zarabiają i jest ładniej, a tu guzik. Natomiast wschód ma bardzo
@Darth_Gohan no ale autor nie był i sporo wykopkow też więc pewnie zadupie hehe, no wiesz. Sporo jeżdżę, jestem z okolic Kutna (tak wiem też zadupie) ale zawitam na dolnośląskie wsie dalej od glowniejszych dróg to serio mam wrażenie jestem w Mołdawii. Nie wiem czy tam ludzie mają telefony. A wschód kraju właśnie kwitnie, jest sporo inwestycji, miasta rosną, drogi w remontach
- dobrze mówisz po Polsku. Myślałem że tam już tylko ruski.

- tam to chyba straszne mrozy muszą być

- a to prawda, że tam są białe niedźwiedzie?


@hdeck: a nie mówią, że dziwnie wymawiasz końcówki wyrazów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wychwalany Wrocław? #!$%@? gdyby niemiec wam nie zostawił budynków i drug tak #!$%@? byście tam mieli.
Jeżdżę tam do brata i za każdym razem mu przypomina że jak będzie chciał wrócić to przyjadę i pomogę mu w przeprowadzce
@Hrjk Nigdy w życiu nie widziałem takiego niechlujstwa i biedy estetycznej jak przy niemieckiej granicy w okolicach Lubania lub Zgorzelca, Legnicy. Przesiedleńcy po wojnie przejęli poniemieckie domy i od tamtej pory nic nie remontowali. Przed domem fajne auta i sprzęt rolniczy a pobudynki tragedia. Nieodmalowane, odpadające tynki...chyba jeszcze nie poczuli się u siebie i boją się ze Niemiec wróci i odbierze. Za to w okolicach Janowa podlaskiego trochę gorsze auta, ale obejścia