Wpis z mikrobloga

@GeDox: tak, a co chodzi?

@Kauabang nie rozumiecie podstawowej kwestii: ten popis nie zadowoli tylko kogoś kto zna prawdę. Prawda będzie znana tylko tak długo jak długo będą żyli znający ją i dopóki ai nie przepisze historii (jako źródło treści, nie natworzy ich nowych), dokładnie tak jak u Orwella. Ale nawet teraz w IT to nieistotne. Bo ma się zgadzać, na slajdach, nie w rzeczywistości - jeśli w rzeczywistości się nie
@GeDox: Niemożliwe, że to nie zastąpi programistów. Na pewno na pewno jakieś gówniane AI próbowałeś serio jakieś głupoty gada, złe AI użyłeś. Mówię Ci, złego AI użyłeś, innych spróbuj, ja Ci pokaże inne, nie da się nie zastąpić programistów, co ty gadasz inne spróbuj bo różne są
@Kauabang: a znasz takie narzędzia jak GitHub co-pilot czy tysiące innych narzędzi AI stworzonych dla programistów, których programiści używają już na co dzień w swojej pracy? Tylko tępy ignorant zaprzeczy, że na naszych oczach dzieje się kolejna rewolucja technologiczna
@strzelam_enterem: pro tip, jesli uzywasz GPT to tylko w bing. tam jest 4.0, jest cenzura, ale odpowiada sensownie. ew. gemini.GPT 3.5 na oficjalnej stronie to kopa dzisiaj. Beka, bo pare mcy temu to byla rewolucja, jak to szyvko k... idzie :D
@szuleer: Jak to gdzie, pod maską xD
Nie chciałem już wklejać całego generycznego #!$%@?, chociaż jest kilka smaczków:

Uruchom kompresor i napełnij zbiornik płynem.

W przypadku problemów z działaniem kierunkowskazów pneumatycznych, może być konieczne odpowietrzenie układu.


Lub pytanie o inny typ kierunkowskazów:

Masz rację, źle zrozumiałem Twoje pytanie. Kierunkowskazy kinetyczne istnieją, ale nie są powszechnie stosowane.

Są to kierunkowskazy, które wykorzystują ruch do generowania sygnału świetlnego. Zazwyczaj składają się z wirnika