Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam odłożone około 15000 zł w euro i dolarach. Od czasu gdy wróciłem za granicy (byłem 2 miesiące) nie musiałem sprzedawać euro ponieważ dorabiam sobie podczas studiowania. Ostatnio naszła mnie myśl, żeby te pieniądze wrzucić na lokatę ale kurs sprzedaży euro aktualnie jest jednym słowem #!$%@? i lepiej chyba trzymać euro niż wrzucić na lokatę w pln. A może jednak lepiej przewalutować na pln i dać na lokatę? Jak myślicie mirki bo mnie już głowa boli :<
#inwestycja #krptowaluty #bitcoin #lokata #lokaty #inwestycje #euro #usd #pracazagranica #niemcy #studbaza #studia #corobic #kiciopyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam odłożone około 15000 zł w euro i dolarach...

źródło: 977e63f94f2a87-1610-966-60-56-1670-1002

Pobierz
  • 8
@mirko_anonim #bitcoin i dźwignia do X2 np na bitmex o ile trzymanie twoich BTC *u kogoś Ci nie przeszkadza lub rozłożyć na więcej giełd i otworzyć pozycję LONG oczywiście dla #bitcoin
Nie spekuluje ale gdy kosztował 20 35 40 chciałem to zrobić z moimi BTC ale nam na nie bana. ¯\(ツ)
@mirko_anonim jeśli chodzi o #bitcpin to ja wybrałem powolne dokupowanie przez lata i ładnie się cena średnia rozłożyła i to dobra strategia na bitcoiny a na spekulacji większość traci więc nie sugeruje się tym bitmexem chociaż bitcoin rośnie. Oby była jeszcze okazja zająć taką pozycję.

Po tagu #bitcoin tego nie widać ale jak wejdziesz na #kryptowaluty i zaczniesz to czytać to powstanie złudne wrażenie że ciągle ktoś zarabia tylko nie Ty, niezależnie