Wpis z mikrobloga

@Erlein W tym roku Gigi kompletnie wywalilo #!$%@? na jakość. Nadzienie jeszcze nawet nawet ale ciasto bardzo kiepskie. Teściowa nakupowała jeszcze przed Tłustym Czwartkiem bo byli w odwiedziny i jest fanką, to miałem okazję sprobować. Już się wyleczyła z miłości do nich xD
Kawka na Wynos na Oltaszynie miała o wiele smaczniejsze, ładnie udekorowane i tańsze
@Erlein dżemor typu różany, gruszkowy, śliwkowy. Ciasto zwykłe albo piernikowe (muszę spróbować).
Są jeszcze jakieś z nutellą i niektóre z tych mają różne warianty lukrowania i skórek pomarańczowych. Wszystko w cenie 7-9 zł Ogólnie to mają tylko pączki i robią na miejscu bo w tłusty czwartek widziałem jak Pan za szybą lepił nowe do smażenia ((oo))
@Erlein: 20-30 zł za pączka to trzeba być #!$%@?. Nie interesuje mnie co kto robi z pieniędzmi, ale chyba są jakieś granice ceny w detalu. Tyle to można zapłacić za pączka na aukcji WOŚP jak ma iść na szczytny cel. Nawet w najbardziej kraftowym wydaniu to nadal kawałek ciasta drożdżowego z białej mąki usmażony na smalcu z łyżką nadzienia, a jego zrobienie jest proste jak ruchanie i tanie.
  • 0
@obar: 20 zł za paczką to jeszcze jest nic oni w tym samym miejscu liczą 32 złote za jagodzianki a gruby twierdzi że ustawiają się za nimi najdłuższe kolejki we Wrocławiu xDDDD