Wpis z mikrobloga

Witam tagówiczów. Na rynku krew się leje, więc zgodnie z mottem rotczajlda stwierdziłem, że dzisiaj będzie dobry dzień, żeby rozpocząć mikrobloga, na którym będę udostępniał mój portfel akcyjny i dzielił się przemyśleniami na temat rynku.

Krótkie zasady:
- zaczynamy zabawę od 100k PLN
- krótkoterminowy cel to pomnożenie kapitału, który miał iść na wymarzone mieszkanie #pdk
- długoterminowo chcę na tym portfelu dojść do 1kk PLN
- postaram się wrzucać update raz w miesiącu
- info o zmianach w portfelu będę postował w dniu zawarcia transakcji

Zapraszam do sledzenia tagu #roadto1m

pic rel: początkowy stan portfela

#gielda #inwestycje #inwestujzwykopem
afuera - Witam tagówiczów. Na rynku krew się leje, więc zgodnie z mottem rotczajlda s...

źródło: Screenshot from 2024-02-13 16-02-14

Pobierz
  • 20
@Hoehunter23: Właśnie ja też w ogóle nie czuje tych ostatnich wzrostów. Rozumiem grę pod obniżkę stóp, ale bez przesady. W analogicznych sytuacjach w przeszłości potrzeba było sporo czasu na odwilż, nawet po obniżkach. Teraz zdaje się, że spółki publiczne jedyne co interesuje to wycena akcji i zadowoleni akcjonariusze. Spółki liczony w setkach miliardów, a nawet w bilionach redukują zatrudnieje uzasadniając to kryzysem, a jednocześnie wyceny rosną w zawrotnym tempie. Rynek oszalał
  • 0
@cubon89: główny powód to dlatego ze jest tanio, ja generalnie nie patrze za bardzo na wycene przy dobieraniu firm, ale cena do sprzedazy 1.96 dla tego typu firmy kusi. Minusem na pewno jest to ze ta firma jest w tym samym #!$%@? trendzie malych spolek tech jak zoomy, robloxy, unity, etf ark i tak dalej.