Wpis z mikrobloga

Mirki popełniłem błąd w umowie kupna-sprzedaży - zabrakło jednej literki w numerze VIN. Kupujący zgłosił umowę do Urządu Skarbowego.
Nie mieszkamy daleko więc chcemy się w poniedziałek spotkać i napisać aneks bo niestety umowy już raczej nie przepiszemy z racji tego, że została zgłoszona do US. Czy kupujący musi to zgłosić jeszcze do US?

#motoryzacja #samochody #prawo
  • 9
  • Odpowiedz
@kokosjs Miałem błąd w umowie już nie pamiętam jaki, ale właśnie w US mi to powiedzieli i wiesz co? Ja się ich pytam co teraz bo kupujący mieszka 200km dalej, a gość do mnie mówi "trzeba z kupującym się spotkać i zrobić parafkę na tej umowie, a tak swoją drogą na korytarzu ma pan stolik i długopis, otwarte mamy jeszcze godzinę więc pan zdąży" zmieniłem umowę sam na miejscu, potem zadz onilem
  • Odpowiedz
@kokosjs: Dzwoniłem z ciekawości do wydziały komunikacji i powiedzieli, że nie przyjmą umowy z parafką i trzbea napisać aneks. W sensie wiele to nie zmienia, bo czy to na aneksie czy na umowie ktoś to musi zaparafować. Akurat kupujący będzie u mnie w mieście w poniedziałek wiec się umówiliśmy, że napiszemy aneks, tylko się zastanawiam czy będize miał przypał z tego powodu jakiś w US.
  • Odpowiedz