Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest większe upokorzenie dla faceta niż samotne wakacje? Przerabiałem to na własnej skórze. Pomijając kwestie bezpieczeństwa i to że za wszystko płacisz x2 więcej to żałosny jest widok chłopa, który sam sączy drinka w barze albo siedzi sam przy stoliku w knajpie. Pójście na plażę to samo. Chodzisz po mieście, zwiedzasz atrakcje, spacerujesz - wszędzie pary, rodzice z dziećmi albo ekipy znajomych. Normalnie ludzie cykają sobie razem foteczki albo wznoszą toasty przy barze a ty siedzisz sam jak ten cep i patrzysz się przed siebie albo w telefon. Wieczorami chodzisz sam po deptaku podczas gdy wszyscy inni siedzą wtuleni pod gwiazdami. Ostatecznie zamiast odpocząć na tych wakacjach to wracasz z depresją.

#spierdotrip #przemyslenia #przegryw #wakacje #blackpill #tfwnogf #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest większe upokorzenie dla faceta niż s...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 22
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@niecodziennyszczon: No niestety wakacje i w dodatku na plaży samemu są #!$%@?. Nawet nie masz gdzie i komu powierzyć rzeczy do przypilnowania gdy pójdziesz na plażę popływać czy coś.
Zresztą dla chada wyjście samemu jest normalne bo i tak kogoś poderwie w barze lub jakaś grupka go sama do siebie zaprosi.
Anonim (nie OP): Skwituję krótko: XD

Tak, zamykajmy się nawet na to żeby podróżować, czegoś doświadczać bo nie ma z kim jechać (z twojego wyboru czy nie), móc cokolwiek opowiedzieć i zainteresować innych ludzi. Wiadomo, lepiej pierdzieć w stołek na wygwizdowie, znowu przegrać x lat i wiecznie narzekać że inni mają pary czy ekipy do podróży a Ty nie. Sam byłem w sytuacji gdzie nie miałem z kim jechać bo to,
Anonim (nie OP): Bo samemu to trzeba wiedzieć gdzie jechać. Egipt, Turcja, Grecja, Sopot, Kołobrzeg, Ciechocinek, Kozie Wólki to nie są kierunki dla singla. Zamiast tego Tajlandia, Wietnam, Indonezja, Laos itp. Zapewniam cię że będzie miał ci kto robić fotki a jak jesteś minimalnie ogarnięty bez fobii społecznej to znajdziesz sobie w tydzień z 5 towarzyszek podróży które spełnią za darmo twoją każdą zachciankę.

@mirko_anonim najgorsze wakcje byly all-inclusive w turcji z krotko wczesniej poznanym szonem, tez lazilem po miescie z nia za reke i mijali mnie samotni goscie lypiacy okiem na jej dekold i miniowke zupelnie nieswiadoni tego w jaki koszmar sie wpakowalem. Jedyna chwilu relaksu jaka mialem to czas do 10-11rano jak to szonisko spalo. Moglem isc na basen, poplywac w spokoju, wypic sobie w samotnosci espresso czytajac ksiazke, znowu poplywac. Pozniej ta zmora