Wpis z mikrobloga

@kutmen2: Gadane to miał zawsze. U niego to maska jedna z wielu. Z Najmanem też już raz był nawet pojednany. Zadzwoniłby Kukiz, że chce się wybielić to też dostałby antenę jak Wiśniewski. Czekam jeszcze na Rzeźniczaka i opowieści bo to zła kobieta była. Oddajcie mi kontrakt w Kołobrzegu. Nie mam na alimenty. Wie jak robić TV, prasę, pisać książki, a poglądy no cóż. Trochę taka współczesna wersja Jurka Jureczka Urbana. @
@DzonySiara: ona jest taka #!$%@?, że nie rozumie, że hejt dostaje, bo nikt nie chce jej gównianego katolibańskiego contentu. Nikogo nie obchodzi czy ona jest dziewicą i czy zamierza nią być do ślubu, po prostu jest średnio ciekawą osobą, która wrzuca na siłę rzeczy, których nikt nie chce oglądać. Po pierwszym tiktoku widać, że ona nie jest normalna i żyje w jakiejś poschizowanej bańce.
To stary lurwiszony jest, opowiada tylko o seksie i niczym więcej bo wie że wtedy ma jakiekolwiek zainteresowanie, z innymi treściami nie mogłam się przebić. Daj sobie spokój dziewczyno a stano dobrze że nie daje jej atencji. Już dał raz atencję jednemu z klaunów i wszędzie go było pełno. Nie promujemy patologia
@Festiwal_Panczy @kutmen2:

Czy ja wiem. Nietrudno było ją zaorać, przecież to jakieś kompletne głupoty


Zarówno stano, jak tym co tu komentują, umyka sedno sprawy. Nie chodzi o to co ona robi, tylko o to, że jej postawa spotyka się z hejtem. Przede wszystkim zaś, że w dobie gdzie oficjalnie panuje powszechna sraka wobec tzw. "mowy nienawiści", że nawet pod pretekstem tego prawnie wprowadza się cenzurę i modyfikuje prawo karne, to w