Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to możliwe, że Ukraińców nie dotyczy #blackpill / #hipergamia? Mam dużą styczność z Ukraińcami od 2014 czy to poprzez studia czy pracę oraz stykam się z nimi na co dzień w innych sytuachach. Z całym szacunkiem ale często ich chłopy to odpowiednik naszych ale z lat 1990-2005. Natomiast laski są o kilka poziomów wyżej od naszych, najczęściej idealna talia i szczupłe, łagodna symetryczna twarz bez bitch face i zazwyczaj mają jakieś fajne zainteresowania typu gimnastyka artystyczna itp. Poznalem też wiele par/młodych małżeństw i nie potrafię zrozumieć tego fenomenu, że te kobiety nie uciekają do innych lepszych tylko autentycznie są szczęśliwe i nic im więcej nie potrzeba. Też nie rozumiem tego, że integrują się głównie między sobą i bardzo rzadko z Polakami (nie mówiąc o tym że nie lecą na Polaków).
*jedyny wyjątek to takie karyny napompowane usta, iphone, kurtka z korzuchem lub typowe tinderówki z idealnym życiem na zdjęciach - takie faktycznie idą w stonę gold-diggerek.

#przegryw #ukraina #ukraincy #wroclaw #krakow #tinder #tfwnogf #podrywajzwykopem #zwiazki #wyglad #hipergamia #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak to możliwe, że Ukraińców nie dotyczy #bla...

źródło: z28598149AMP,Przez-Wroclaw-przeszedl-marsz-wdziecznosci--Ukrain

Pobierz
  • 33
Nie ma co się oszukiwać - ukrainki i rosjanki niszczą urodą polki. Tamte mają delikatne, słowiańskie rysy twarzy


@bluzgajacy: ta XD jeszcze ładnej ukrainki nie widziałem, same mongolskie spuchnięte mordy z botoksem i #!$%@? grzywkami, poubierane jak klony w jakieś kożuchy z aliexpress

A na zdjeciu delikatne słowiańskie nogi ukrainki XD
J.....n - >Nie ma co się oszukiwać - ukrainki i rosjanki niszczą urodą polki. Tamte m...

źródło: IMG_20240211_192619

Pobierz
@bluzgajacy: ta na zdjęciu nie ma 40lat, te dwudziestolatki jakby były takie delikatne jak piszesz to by się nie zamieniały w takie 40letnie tatiany.
Wiem, że każdy chce dowalić p0lkom, ale dając jako przykład jeszcze gorsze od nich 00krainki sam się orasz.
via mirko.proBOT
  • 7
Anonim (nie OP): Część Ukrainek ma po prostu zakodowane w głowie od najmłodszych lat, że one mają znaleźć męża i o niego dbać, mają gotować, mają też dbać o siebie i podobać się. Ale jak wiemy jest też wiele Ukrainek z bardziej zachodnim myśleniem.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
Pooglądaj sobie te filmiki na youtubie jak ktoś spaceruje z kamerą w Warszawie/Kyiv/Moscow


@bluzgajacy: nie interesuje mnie to, mi wystarczy to co obserwuje w Polsce, a ukrainkę idzie od Polki odróżnić od razu, nawet nie musi się odzywać. I to nie dlatego, że ładniejsze, wręcz przeciwnie, widać w genach złotą ordę.
@Little_Makak: Mężczyżni z bloku wschodniego rzeczywiście są podobni do siebie, małe twarze, cofnięte podpróbki, wyglądają jak przegrywy, ale to akurat wpływa na urodę córek. Nie ma przerośniętych żuchw jak u niemców, gdzie Helmuci mają często głowy jak koń