Wpis z mikrobloga

@Kopyto96: najlepiej jakaś reinkarnacja Lewego czy nowy Haaland. Na rynku nie ma bramkostrzelnych napastników którzy sprawdziliby się już na najwyższym poziomie, a kupowanie kota w worku to do dzisiaj mam flashbacki z Nicolasem Pepe.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Wierzę w niego i kibicuje mu, odkąd przyszedł do City. Ale patrząc realnie małe szanse na jakiś ogromny rozwój. Może jakby grał jako typowa 9, bez wielu zadań defensywnych, tyo wyglądałoby zdecydowanie lepiej.

A jeśli chodzi o jakiegoś bramkostrzelnego napastnika, z chęcią zobaczyłbym Toneya w koszulce Arsenalu
  • Odpowiedz
  • 0
@Kopyto96 Oliviera Giroud ( ͡° ͜ʖ ͡°) a realnie mówiąc nie widziałem na żywo za wielu napastników spoza premier league to nie będę się wypowiadał, chociaż Boniface nieźle wyglądał. Na pewno Toney byłby dobrym pomysłem ale czy wiek i kwota którą żąda Brentford nie odstraszą za bardzo zobaczymy.
Jesus jest genialny jeśli chodzi o grę kombinacyjną, jednak jak każdy wie nie jest to killer, poza tym jeden napastnik
  • Odpowiedz
@Kopyto96 Bardzo lubię Gabiego, podoba mi się jego gra bez piłki i siła fizyczna, co może dziwić bo jest dosyć drobny. Natomiast nam jest potrzebny kiler w ataku i osobiście modlę sie o Vlahovicia.
  • Odpowiedz
@michalxd21: nikt sprawdzony pokroju lewego czy hohlanda nie wybierze Arsenalu, nie róbmy sobie jaj. Powinni pomyśleć o jakimś rozbieganym murzynie który ma instynkt strzelecki pokroju Toneya
  • Odpowiedz
  • 0
@typeczek: Vlahović to killer w ataku? 86 meczów, 35 bramek ogółem. W lidze 63 mecze i 29 bramek. W tym sezonie lepiej, 21 meczów i 12 goli, ale do mnie średnio przemawia. Choć takich bramkostrzelnych napadziorów jak ci urodzeni w latach 80, to dziś jak na lekarstwo.
  • Odpowiedz
@Tang0: to nie jest roku 2020, Arsenal dzisiaj to topowa drużyna, z jasnymi celami, z ładną grą i przede wszystkim z pieniędzmi i świetną atmosferą. Jeżeli widać że brakującym ogniwem do osiągania najwyższych celów jest brak takiego napastnika to nie widzę powodów dla których piłkarze mieliby odrzucać ich oferty.
  • Odpowiedz
@michalxd21: zamiast rozglądać się za napastnikami powinni pomyśleć o porządnych dublerach na środek pola czy obronę bo ławka rezerwowych dzisiaj to niezbyt reprezentatywna
  • Odpowiedz