Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to jest coś nie tak z głową czy to normalne? Mnie to nic nie rusza, ale moja obecna jest jebnięta na punkcie trzepania sakwy w miejscach publicznych. W domu musi wspomagać się sprzętem (pingwin, delfin i takie tam), a jak robimy seks w miejscu pół publicznym to kończy w 15 sekund zanim mi dobrze dygnie. 3 tygodnie temu byliśmy w hotelu na mazurach i wyprosiła żebym ją #!$%@?ł w kąciku czytelnika przy samym barze (hotel Marina Club jak ktoś był). Oczywiście doszła w może pół minuty gdzie ja nie mogłem się skoncetrować i grzałem pół miętkim. Z jednej strony to spoko, że bawimy się w niestandardowe rzeczy, ale z drugiej lipa by była jakby ktoś to zobaczył. Teraz mnie namawia na #!$%@? z obcą parą w takim klubie w warszawie, w sensie nie z wymianą partnerów tylko żeby patrzeć. A ja jestem troglodytą i nie wyobrażam sobie, żeby obcy chłop widział moją parterkę nago.Zmieniło mi się to od dosłownie roku nie wiem dlaczego, bo wcześniej rozmawialiśmy o swoich partnerach seksualnych, którego ona miała jednego w ciągu 7 lat (+ jakiś petting z dodatkowym raz), a ja partnerek miałem kilkanaście w tym okresie. Ona nie ma z tym problemu, ale jakby ona miała naście partnerów przebiegu to bym dawno tego nie zaczynał. Ja mam problem, że ona chodzi do mojej koleżanki która jest ginekologiem, a potem się spotykamy i pijemy kawkę z osobą która grzebała w jej cipie. Sam już nie wiem czy ja jestem teraz za bardzo skostniały czy ona za bardzo progresywna. Tak tylko chcialem się wyżalić bo mój najbliższy ziom to wierzący katolik i by mnie wyklął za takie zachowania
#zwiazki #kobiety #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
@mirko_anonim schylaj się jak korzystasz z drzwi, bo niedługo będziesz zahaczał porożem
Panna ewidentnie nie dla ciebie, ty jesteś sierotką Marysią „lolaboga kto zobaczy” a twoja luba jest laska która lubi dreszczyk emocji
Puści Cię kantem prędzej czy później bo jesteś pipa i nie dostarczasz emocji.