Wpis z mikrobloga

@AlKaczone: to ja byłem kiedyś jakby po drugiej stronie. Wydałem zły model lodówki z magazynu. To były modele, które dopiero weszły i w opakowaniu się nie różniły, a różniły się wyłącznie wyświetlaczem - nazwy tych modeli to były mniej więcej 315XPGRWNP i 315XRGRWNP. Zorientowałem się na drugie dzień albo 2 dni po. Różnica w cenie lodówki niewielka 300 zł. Zadzwoniłem do ludzi, widzieli, że ta ma wyświetlacz, ale się nie odzywali.
@AlKaczone: Mnie raz przysłali droższą kartę graficzną niż zamawiałem. Oddałem, jeszcze się musiałem o kasę za przesyłkę upominać. Ale to był mały sklep na allegro. Jakby to było EuroRtvAgd albo inny MediaExpert to pewnie bym rżnął głupa w razie czego, że nie zauważyłem, że to inna.
@AlKaczone Ja kiedyś zamówiłem parę rzeczy na allegro. Napisali mi, że przyjdzie w dwóch paczkach z dwóch różnych magazynów. No i przyszło, tylko część rzeczy była podwójnie. Zgłosiłem, przysłali kuriera, oddałem, przysłali potem podziękowania i upominek w postaci paru gratisów i jednej rzeczy którą im zwróciłem
zamówiłem termostat do samochodu, na zdjęciu była również gumowa uszczelka-oring jakby. przychodzi, swoją drogą febi a w pudełku ori GM z zeszlifowanym numerem, ale brak uszczelki. napisałem do sprzedawcy, załączyłem zdjęcie. odpisali że przepraszaja i już wysyłają drugi termostat ( _) zanim zdążyłem odebrać maila to już miałem potwierdzenie od kuriera że następnego dnia będzie dostawa. #!$%@?. przychodzi drugi termostat i co? na termostacie założona uszczelka, tak jak powinno
@AlKaczone rzecz miała miejsce w Kanadzie. Kupiłem dysk 4TB bezpośrednio ze strony WD. Dysk przyszedł i położyłem go gdzieś nie mając czasu na podłączenie. Po 10 dniach w końcu podłączam a tu trup. Dzwonię do nich odbiera Pajeet im mówi że mam do max 7 dni na zgłoszenie trupa, po 7 dniach traktują to jak naprawę na gwarancji i ja pokrywam koszty wysyłki. #!$%@?łem się niemiłosiernie. #!$%@?łem Pajeeta jak burą sukę że