Wpis z mikrobloga

@Bdzigost: Przydałoby się jakaś badanie wskazujące jak duży wpływ ma dodanie do CV zdjęcia na szanse zaproszenia na rozmowę w Polsce. Szukałem na scispace, ale nie znalazłem nic w tym konkretnym temacie. Jedynie jakieś badanie z 2015 wskazujące, że dobrze wyglądający mężczyźni, którzy dodali zdjęcie do CV mają znacznie większe szanse na zaproszenie na rozmowę, niż mężczyźni, którzy zdjęcia nie dodali. Co ciekawe w przypadku kobiet wyszło odwrotnie, ładne kobiety dodające
I po co tworzysz takie bzdury? Oczywiście, że dla Ciebie ma znaczenie, czy w hotelu obsługuje Cię miła i zadbana osoba, ubrana schludnie i skromnie, czy np. łysawy chłop po 40, w skórze i łańcuchach o aparycji cwaniaka z targowiska.


@slawek887: bzdurą to jest twoje zrównywanie ubrania z wyglądem. Jak Ci w pracy dadzą służbowe ciuchy to się w nie możesz przebrać, ryja nie przebierzesz.

Albo jakaś dziewczyna o agresywnym wyglądzie,
@Camel665 bo uśmiech sie zle kojarzy tym pisowskim #!$%@?.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie chce mi sie juz wolac niektorych ancymonow, ale powiem ogolnie ze w branzach, gdzie sie licza zdolnosci, inteligencja i potencjal nie patrzy sie na wyglad. Tak sie sracie o dziary, a pewnie wlasciciele waszych kolchzikow w ktorych #!$%@? za grosze maja ich pelno.
@Bdzigost: zdjęcie do cv to gowno. Ze względu na swój wyraz twarzy wielokrotnie byłem odrzucany przez potencjalnego pracodawcę. W pierwszym kontakcie również ludzie się mnie boja, bo wyglądam groznie, a jak mnie poznają to maja zmianę zdania o 180 stopni
@Bdzigost: dziwne że AKURAT taka osoba z zielonymi włosami o takiej aparycji jest twarzą akcji "ZDJĘCIE W CV NIE JEST WAŻNE" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jakaś insynuacja? że ona jest gorsza i mogłaby być odrzucona już po pierwszym spojrzeniu? nie wiem ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)