Wpis z mikrobloga

@mickpl: *montownia Intela. Fabryka powstaje w Niemczech. Montowania w PL, bo polski poprzedni rząd dla propagandy utworzył doskonale, specjalne warunki dla tego typu molochów. Później tylko płacz, że ludziom pojawia się praca, ale siła nabywcza jest stała.
i zamknięcie fabryki maseczek i izery.


@GeDox: Nie bez powodu PiS odsunięto od władzy. To co #!$%@? przechodziło ludzkie pojęcie. Ja nie chciałem leczyć kiły nowotworem, więc zagłosowałem na PiS - uznałem, że to mniej wyniszczy Polskę. Przekonamy się kto miał rację, ale gdy słyszę o rankingu szkół lgbt i że ministra obejmie coś matronatem, to już mam spokojne sumienie, bo piorą mózgi młodym.
@mickpl: dodatkowo dajmy zwolnienie z podatków firmą zachodnim aby bez problemu mogły postawić u nas kolejne magazyny. W końcu Polska jest w unii po to żeby dostarczać taniej siły roboczej.
@mickpl: Przecież Glapiński na wszystko może wydrukować złotówki, po co z czegoś rezygnować? Będzie i na CPK i na firanaki. Inflajca? Kto by się przejmował 41% inflacji w 4 lata, to epokowa szansa dla Polski żeby pozbyć się własnej waluty i rozliczać się w betonie.