Wpis z mikrobloga

@its_over_for_chlop:
Czy ty sobie jaja robisz?
Każdy szuka spółek z potencjałem do wzrostu.
Na tym polega gra na gieldzie.
Jeśli pojawia się info że spółka ma potencjał do wzrostu to akcje są natychmiast wykupywane.
@its_over_for_chlop: Dino, Unimot, Wielton. Dino - wciąż duży obszar do ekspansji + nowe inwestycje. Unimot - bardzo przyjemna i stabilna spółka z potencjałem na więcej w dłuższym terminie. Wielton - mimo że po wzrostach to long term też wygląda bardzo obiecująco. Szczegółów mi się nie chce pisać, ale polecam poczytać sobie więcej na temat tych spółeczek i podjąć decyzję samodzielnie. ;)
@its_over_for_chlop: Na bananie to chyba nic. A tak to DCA w wielką siódemkę może być dobrym pomysłem - obecnie AAPL i TSLA mają dobre waluacje a NVDA odleciała. A tak to ciężki okres na szukanie promocji. TMC jest też czymś co obserwuję. Na razie to penny stock ale jest potencjał na 10x w najbliższym czasie, 100x jeśli zaczną działać w najbliższych latach. To nie porada ( ͡° ͜ʖ ͡
@its_over_for_chlop: Poczytaj, generalnie jest to jedyna firma na świecie która robi to co robi i mają już cały hardware. Jest to coś na miarę górnictwa kosmicznego, ale tu na Ziemi. Wycena giełdowa to obecnie chyba wartość ich jednego okrętu. Blokuje ich tylko prawo które nie jest określone dla ich rodzaju działania. Jak dla mnie jak to wypali to będzie to nowy rozdział dla ludzkości.