Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że wykopki to nie są wartościowi rozmówcy, że mają beton w głowie i argumenty przyjmują wybiórczo według własnego uznania oraz manipulują faktami i wypowiedziami innych oraz przypisują wymyślone cechy zarówno całej płci, jak i poszczególnym osobom, które im się przewinęły wśród komentarzy.

Dla przykładu

Wykopek:
- nie znam żadnej różowej ani nie rozmawiałem z żadną różową które wolałaby niskich facetów

Ja:
- Ja napisałam, że wolę niskich

Też wykopek:
- aha ok ale nawet nie przeczytałem

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #seks #incel #przemyslenia #blackpill
AlienFromWenus - Daily reminder, że wykopki to nie są wartościowi rozmówcy, że mają b...

źródło: IMG_20240207_132622

Pobierz
  • 27
@AlienFromWenus: Odnosisz się do wpisu, w którym zadałem Ci proste pytanie, jak definiujesz niskich facetów. Odpowiedziałaś, że to przedział 165 - 180. No więc o czym tu chcesz rozmawiać? Nie przekonasz tutaj NIKOGO, że TAK SAMO traktowałabyś gościa 165 cm, co tego o normalnym wzroście 180 cm. Jednocześnie podejrzewam, że nie przyznasz się do tego, że ten hipotetyczny 165 cm musiałby dystansować tego 180 cm we wszystkich pozostałych parametrach (kasa, status,
Odnosisz się do wpisu, w którym zadałem Ci proste pytanie, jak definiujesz niskich facetów.


@laxmanCR7:

O jak ładnie, w celu manipulacji, łapiesz mnie za słówka. Z wami to taka dyskusja: w multum postów to wy sami określacie facetów poniżej 180cm jako niskich, którzy przegrali życie, a jak różowa, w celu identyfikacji, użyje tego samego określenia na tych samych facetów, to już wychodzi na p0lke, która gardzi facetami w okolicach 170cm.

Tak
tylko gdy popatrzy się na ich partnerów


@Abaddon_Profanator:

Laska mogła mieć 5 niskich facetów, ale ostatni akurat wyszedł wysoki, tak się stało, tak wyszło, ale już ja podstawie jednego procenta informacji wykopki są w stanie napisać cały życiorys danej różowej xD

Nie mam pojęcia skąd się to bierze, brak weryfikacji informacji i szczątkowe informacje dające pełne pole do popisu w kontekście nadinterpretowań i niedopowiedzeń.
@AlienFromWenus: Ja naprawdę chciałbym Ci wierzyć, ale zrozum, że to tak nie działa. Zbyt wielu tutaj facetów dostało po dupie za sam wzrost, by Twoje - zakładając, że jest szczere - podejście coś zmieniło, nie wiem, nagle dało nadzieję itp., zmieniło statystyki. Nie chcę też się kłócić, Ty też mnie nie obrażałaś, więc zostawmy ten wątek. Może i jestem betonem, ale nie mizogninistycznym trollem:) Na pewno jeszcze na wykopie nasze drogi