Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że wykopki to nie są wartościowi rozmówcy, że mają beton w głowie i argumenty przyjmują wybiórczo według własnego uznania oraz manipulują faktami i wypowiedziami innych oraz przypisują wymyślone cechy zarówno całej płci, jak i poszczególnym osobom, które im się przewinęły wśród komentarzy.

Dla przykładu

Wykopek:
- nie znam żadnej różowej ani nie rozmawiałem z żadną różową które wolałaby niskich facetów

Ja:
- Ja napisałam, że wolę niskich

Też wykopek:
- aha ok ale nawet nie przeczytałem

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #seks #incel #przemyslenia #blackpill
AlienFromWenus - Daily reminder, że wykopki to nie są wartościowi rozmówcy, że mają b...

źródło: IMG_20240207_132622

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@laxmanCR7:

Ja wcale nie uważam, że zaburzam statystyki. Widzę po laskach z otoczenia że podobają im się wysocy i mi się też może spodobać wyższy jeśli morda i cała budowa ciała będzie proporcjonalna. Ale pamiętam że zawsze jak stała grupa chłopaków to moją uwagę zwracał najniższy lub drugi od końca.

Najniższy mój ex miał w dowodzie 169 a najwyższy 180, dwóch środkowych miało w okolicach 175 i nawet moja mama się z tego śmiała, że zawsze sobie jakiegoś konusa wybiorę. Raz w pracy podobał mi się gościu na wózku widłowym, też w okolicy 170cm, innym razem typ poznany na FB pod postem mało znanego artysty, też miał 170cm. Obecny ma
  • Odpowiedz