Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że wykopki to nie są wartościowi rozmówcy, że mają beton w głowie i argumenty przyjmują wybiórczo według własnego uznania oraz manipulują faktami i wypowiedziami innych oraz przypisują wymyślone cechy zarówno całej płci, jak i poszczególnym osobom, które im się przewinęły wśród komentarzy.

Dla przykładu

Wykopek:
- nie znam żadnej różowej ani nie rozmawiałem z żadną różową które wolałaby niskich facetów

Ja:
- Ja napisałam, że wolę niskich

Też wykopek:
- aha ok ale nawet nie przeczytałem

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #seks #incel #przemyslenia #blackpill
AlienFromWenus - Daily reminder, że wykopki to nie są wartościowi rozmówcy, że mają b...

źródło: IMG_20240207_132622

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Odnosisz się do wpisu, w którym zadałem Ci proste pytanie, jak definiujesz niskich facetów. Odpowiedziałaś, że to przedział 165 - 180. No więc o czym tu chcesz rozmawiać? Nie przekonasz tutaj NIKOGO, że TAK SAMO traktowałabyś gościa 165 cm, co tego o normalnym wzroście 180 cm. Jednocześnie podejrzewam, że nie przyznasz się do tego, że ten hipotetyczny 165 cm musiałby dystansować tego 180 cm we wszystkich pozostałych parametrach (kasa,
  • Odpowiedz
- Ja napisałam, że wolę niskich


@AlienFromWenus: Kwestia doświadczenia, wiele kobiet mówi że woli niskich, tylko gdy popatrzy się na ich partnerów to tam jakoś niskich nie doświadczysz. Statystyki też to pokazują że takie co są w związkach z mniejszymi od siebie to zdecydowana mniejszość.
  • Odpowiedz
Odnosisz się do wpisu, w którym zadałem Ci proste pytanie, jak definiujesz niskich facetów.


@laxmanCR7:

O jak ładnie, w celu manipulacji, łapiesz mnie za słówka. Z wami to taka dyskusja: w multum postów to wy sami określacie facetów poniżej 180cm jako niskich, którzy przegrali życie, a jak różowa, w celu identyfikacji, użyje tego samego określenia na tych samych facetów, to już wychodzi na p0lke, która gardzi facetami w okolicach
  • Odpowiedz
tylko gdy popatrzy się na ich partnerów


@Abaddon_Profanator:

Laska mogła mieć 5 niskich facetów, ale ostatni akurat wyszedł wysoki, tak się stało, tak wyszło, ale już ja podstawie jednego procenta informacji wykopki są w stanie napisać cały życiorys danej różowej xD

Nie mam pojęcia skąd się to bierze, brak weryfikacji informacji i szczątkowe informacje dające pełne pole do popisu w kontekście nadinterpretowań i niedopowiedzeń.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Ja naprawdę chciałbym Ci wierzyć, ale zrozum, że to tak nie działa. Zbyt wielu tutaj facetów dostało po dupie za sam wzrost, by Twoje - zakładając, że jest szczere - podejście coś zmieniło, nie wiem, nagle dało nadzieję itp., zmieniło statystyki. Nie chcę też się kłócić, Ty też mnie nie obrażałaś, więc zostawmy ten wątek. Może i jestem betonem, ale nie mizogninistycznym trollem:) Na pewno jeszcze na wykopie nasze
  • Odpowiedz
Wolę niskich, ale mój akurat ma 192 cm. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Nowystaryziel:

I co w tym złego, że akurat ten ostatni się wyróżnia na tle pozostałych, to nie zmienia niczego. Ja też wolę pomidorową nad rosół ale jakbym jadła cały czas pomidorową to z chęcią bym i taki rosół zjadła.
  • Odpowiedz