Wpis z mikrobloga

  • 7
@Kapa3991: no właśnie o to chodzi
największy hejter szczura (i słusznie)
konflikt interesów tutaj trochę i lekka kompromitacja rafała ale zobaczymy jak te odcinki będą wyglądać
@para_para_bum ogólnie tak

Z inicjatywy Rafała Zaorskiego powstała między innymi fundacja Trading Jam, wspierająca traderów, która organizowała liczne spotkania ze specjalistami i praktykami rynku – znane szerzej jako Trading Jam Session (TJS). Rola Fundacji Trading Jam to edukacja finansowa i szerzenie świadomości
  • Odpowiedz
@hehehead: @para_para_bum Nie wiem czy beef, ale w sumie tak, oszukiwali, nie wiem czy oszukują nadal klientów, oczywiście w cudzysłowu bo wszystko w regulaminie było. Ale dawali sobie lukę czasu, i jak kliknąłeś kup teraz to była jakaś toleranca czasu i kupowałeś zawsze po gorszej cenie, tak samo z sprzedaża. w sensie było sprzedaj za 100 zł, klikasz, a za 5 sekund spada na 80 zł, to dawali tobie
  • Odpowiedz
@lentilek @hehehead

https://www.fxmag.pl/waluty/xtb-odpowiada-za-wielomilionowe-straty-klientow-broker-odpowiada-na-zarzuty

wszyscy brokerzy w tym czasie stosowali odchylenie a tylko xtb ukarali , pomimo że nawet pierwsze przestało stosować te praktyki i były one w tamtych latach dozwolone. to działo się prawie 10 lat temu. poza tym znajdź mi brokera który w historii swego istnienia jakiejś kary finansowej od regulatorów nie dostał. nawet ibkr największy amerykański zaliczył wpadki z karami ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@hehehead: No ciekawe jak sie Rafałek zachowa, bo pamiętam że zerwał umowę przy jednym projekcie związanym z giełdą krypto, bo ta miała wystawić swoje stoisko na fxcuffs gdzie jednym ze sponsorów było XTB. Ogólnie nie rozumiem hejtu na XTB, dla mnie jeden z lepszych obok IB
  • Odpowiedz