Wpis z mikrobloga

W #!$%@? mam jakiegos tuszola i niespelnionego pilkarzyka koseckiego, ale #!$%@?! Przedstawiajmy fakty, a nie puste slówka.
Kosecki dorobil sie 3x Mistrz Polski i 3x Puchar Polski, 110 meczy w najwyzszej klasie rozgrywkowej w Polsce, strzelajac 19 goli jako pomocnik. Epizody jako reprezentant kraju równiez mial. A tuszol co? Chlop ma ponad 30 lat. Osiagniecia? Przydupas dwóch bezbezków z ekipy dla dzieci. Czym sie zajmuje? No #!$%@? zgadnij :D Gra w gry dla dzieci. Kosa moze i jest dzbanem z warszawki oraz posmiewiskiem, ale jego wyróznienia gniota tego bezbeka z bandzi. No i klasycznie #gimbynieznajo
#famemma #pilkanozna
kre-dens - W #!$%@? mam jakiegos tuszola i niespelnionego pilkarzyka koseckiego, ale ...

źródło: kosecki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@kre-dens dobra to niech #!$%@? na move federation czy inne gowno i tam się przechwala osiągnięciami, w tej federacji największymi gwiazdami są oszuści i mefedroniarze - im w większym gownie siedzisz tym lepiej dla federacji XD
  • Odpowiedz
@kre-dens obydwoje niech #!$%@?ą koscecki bezbek na tuszolka szkoda strzępić ryja, mogli się fajnie pokazac to z jednego wyszła patola a z drugiego gwiazdor spalonego teatru i urażona duma sportowca XD Olejnik wysuwa się na prowadzenie
  • Odpowiedz
@kre-dens: Kosa zapowiadał się na niezłego grajka-fakt, ale to już było. To tak jakby miał się bić Bukhardihno. Każdy pamięta jak w Legii potrafił z rogala zasadzić gola Łęcznej, ale to już było. Kosa dzisiaj musi myśleć jak związać koniec z końcem. Stąd taki ruch, bo drogie życie kosztuję, a nie wierzę, że mu Stanowski 10k PLN płaci, myślę, że nawet mniej na miesiąc. Tutaj pewnie ponad 100, może 150k
  • Odpowiedz