Wpis z mikrobloga

kiedyś tak można było twierdzić że po zdjęciach profilowych można było oszacować sylwetkę….. podstawowy błąd zielonego na tinderze


@dzester: dlatego przed randka trzeba prosic o aktualne zdjecie sylwetki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@WielkiNos: Lol, powinny tak jak wykopki siedzieć same w domu i jęczeć, że nikt ich nie chce, że świat jest zły i niesprawiedliwy, wymyślić jakiś pinkpill i obwiniać wszystkich o swoją samotność. Wyjścia są dwa, albo zmieniasz siebie, albo znajdujesz kogoś, komu pasujesz. One wybrały drugie i są zadowolone, ale przynajmniej coś zrobiły, zamiast siedzieć na dupie i czekać, aż świat się zmieni.
no ale co takiego jest w tych komentarzach ?


@Linnior88 to, że według nich brytyjczycy są pod względem obojętności na nadwagę lepsi niż Polacy. Polacy mają po prostu wyższe standardy, a brytyjczycy mają wyrąbane i im wszystko obojętne i niby taki model rozpasania to wzór do naśladowania. Byłam w UK. Dział z przetworzoną żywnością zajmuje pół marketu, a nie 3 regały jak u nas. Mrożonej pizzy to u nas by trzeba zebrać
@szarekredki: życie nie jest czarno białe , niektóre grube są ładniejsze od chudych , u mnie w pracy byłej taki mega chudy jak patyk łaził za 120 kilową i wył z miłości bo poprostu była mega miła normalna i miała w sobie jakiś czar , to chyba tylko nastolatki patrzą żeby laska była chuda dojrzały facet najczęściej już ma to gdzieś , plus np moja mama ma 100 kg a ludzie
Dział z przetworzoną żywnością zajmuje pół marketu, a nie 3 regały jak u nas. Mrożonej pizzy to u nas by trzeba zebrać z 10 marketów na 1 dział w tamtejszych.


@WielkiNos: Za to ta przetworzona żywność nie zawiera tłuszczy trans ¯\(ツ)/¯