Wpis z mikrobloga

@NdFeB: dicaprio przykład cudowny że każda kopie w tyłek po jakimś czasie wzór męża i ojca xD
Właśnie takich to ja nie chcę i cieszę się że wolą chude
  • Odpowiedz
  • 12
@Linnior88: Piszesz, że twoja matka waży 100kg i sama masz nadwagę. Ulane lochy które piszą o sobie, że mają "lekką nadwagę" w 99% są otyłe lub skrajnie otyłe. Otyłośc to choroba a skoro Twoja matka z tym nie walczyła i również ciebie utuczyła wpajając, że tak jest ok to zrobiła ci wielką krzywdę. Rodziców się nie wybiera, więc nikt do ciebie nie ma o to pretensji. Problem w tym, że
  • Odpowiedz
@Linnior88:

wyobraź sobie że sama mam nadwagę

Każdy to przeczuwał od Twoich pierwszych komentarzy :D

i np dresiarze i prostaki mnie omijają a jakimś cudem jedyni zainteresowani to faceci z dobrą praca ambicjami i inteligencja

Czego to grube p0lki sobie nie wymyślą, byle tylko nie zacząć dbać o siebie i mniej jeść xD
  • Odpowiedz
@Linnior88: większych głupot nie słyszałem, żaden mężczyzna na poziomie nie weźmie za żonę grubej lochy, przecież to największy red flag jaki może być. Jeżeli ktoś jest gruby i nic z tym nie robi to już wiadomo, że jest zbiór najgorszych cech jaki może być. Jak ktoś kto nie potrafi zadbać nawet o swoją wagę ma zadbać o partnera czy rodzinę? Wśród moich znajomych w przedziale wiekowym 30-50lat, nie znam nawet
  • Odpowiedz