Wpis z mikrobloga

@open_or_die: tak czy inaczej, sugeruje to, że również na początku swojej kadencji transmitowali konwenty opozycji. Niestety nie znalazłem żadnego mirrora czy innego potwierdzenia. Za wcześnie moim zdaniem jest by oceniać ich pod tym względem. Na początku każdy chce PRowo wypaść odpowiednio. Czas pokaże.
@keep_movin dobrze że mamy takich doświadczonych, niedających się rozgrywać, świadomych obywateli jak ty! Dziękujemy zielonka! Otworzyłeś nam oczy i rozumiemy. A teraz japa i usuń konto ( ͡º ͜ʖ͡º)
@L3stat: chłop co atencjonuje się na staż na stronie, którą moderują osoby z nadprogramową liczbą chromosomów. Wiesz, że to dokładnie to samo, co staruchy gadające, że są starsi i dlatego mają rację, i należy im się szacunek? XD

Stary, a podnieca się tym, że pełowcy, wiedzą jak sprawić żeby ludzie brandzlowali się do nich( )
@keep_movin chodzi tylko i wyłącznie o to że masz tutaj konto w jednym celu. A to jest tylko potwierdzeniem tego, że jesteś zupełnie jak ta moderacja, o której piszesz. Szkoda tylko obrażać ludzi z dodatkowym chromosomem porównując ich do ciebie.
@L3stat: standard, nie wiesz co napisać, chciałeś pewnie napisać, że jestem pisowcem, czy konfederatą, ale wstrzymałeś się i przy tym nazwałeś "małym człowieczkiem".
Dzięki "duży człowieczku" za poświęcenie mi swoich cennych minut.
Zapomniałem, że teraz na wykopie to nic złego o KO. Tylko same dobre rzeczy można mówić xD


@mstasiek: odpisał ci propagandysta polityczny, więc Ziobro/Tusk zdziwienia, oczywiście plusy mu lecą jak z nieba xddd