Wpis z mikrobloga

My tu pitu pitu o spadku dzietności, a teraz pytanie brzmi: Jak niby para ma mieć dziecko, skoro w tym raju dla deweloperów, żeby mieć dzieciaka, trzeba mieć mieszkanie 3 pokojowe, które kosztuje 800.000 - 1.000 000 zł ? XD Przecież w Polsce buduje się ustrój feudalistyczny i następuje zwijanie się społęczeństwa.

I teraz wyobraźmy sobie, że mówimy o związku Strażaka z Pielęgniarką, którzy razem zarabiają z 12k XD No nie wolno im żyć jak ludziom, bo według najbogatszej warstwy społeczeństwa i polityków rządzących, są robakami, co mają wegetować i ich praca jest gówno warta.

No chyba, że wolisz pracować w korpo na B2B, gdzie jak przez 2 miesiące nie będą zgadzać się cyferki w excelu, to elo i zostajesz z kredytem i dzieciakiem do wykarmienia xD

A najlepsze jest to, że te banki, które tak się bogacą, płacą swoim pracownikom gdzieś 4500 zł na rękę xD Nasz kraj to chyba przygotowywany jest pod jakieś zachodnie inwestycje i tanią siłę roboczą za psi grosz. O tym samym Hitler marzył.

#koalicjadeweloperska #nieruchomosci #pieniadze #zycieismierc #rozwojosobisty #gospodarka #pieniadze #takaprawda #pracbaza
  • 243
@Kopyto96: zaraz ci odpiszą, że pieniądze i mieszkania nie są problemem, bo najwięcej dzieci się rodziło, gdy kiedyś ludzie mieszkali w 12 osób w jednopokojowej izbie i karmili dzieci suchym chlebem

A w rzeczywistości to o czym piszesz jest tylko jednym z podstawowych zaporowych problemów, bo drugą sprawą jest już sam model pracy, gdzie obydwoje rodziców pracuje 8 godzin i jeszcze muszą poświęcać czas na dojazdy, to jest też masakra dla
Bananek2 - @Kopyto96: zaraz ci odpiszą, że pieniądze i mieszkania nie są problemem, b...

źródło: IMG_1202

Pobierz
Zaraz ci wykopki napiszą ze to nie tak i na zachodzie tez jest problem, pomijając fakt, ze ten problem jest duzo mniejszy na zachodzie - a tak duzy jak u nas tylko w Hiszpanii i we Wloszech czyli w 2 krajach, z najwiekszym problemem mieszkaniowym, gdzie ludzie mieszkają z rodzicami do 30. W ich oczach to tylko wina feminizmu - dlatego w skrajnie feministycznej skandynawii kobiety rodza wiecej dzieci niz w Polsce
Największym problemem jest to, że ludzie nie czują potrzeby posiadania dziecka i poświęcania się dla kariery czy doświadczeń - tylko po to, żeby po kilku latach taplania się w gównie, kilkunastu latach próby wpojenia dziecku zasad i wartości, poszło do szkoły i po powrocie powiedziało ci, że jest niebinarne albo jest w ciąży z murzynem xdd


@sinls: niesamowite, zacząłeś tak dobrze, żeby skończyć na takim kretyńskim konfiarskim wysrywie. xD

Nieźle tych
BennyLava - > Największym problemem jest to, że ludzie nie czują potrzeby posiadania ...

źródło: Wykres-75-Wspolczynnik-dzietnosci-w-Polsce-w-latach-1955-2019

Pobierz
teraz pytanie brzmi: Jak niby para ma mieć dziecko, skoro w tym raju dla deweloperów, żeby mieć dzieciaka, trzeba mieć mieszkanie 3 pokojowe


@Kopyto96: skąd założenie, że żadne z nich nie ma NIC? Są oboje goli i weseli?
+ Ty serio myślisz, że Polska to 4/5 miast na krzyż? Polska nie kończy się na Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. To wręcz mniejszość. Nie każdy chce i nie każdy będzie mieszkał
@Kopyto96: Beka z ludzi którzy piszą że Polacy nie mają dzieci bo zmiany kulturowe xD, ku&&&wa wejdźcie sobie na polskawliczbach pl, średnie zarobki w miastach i miasteczkach to około 4200zł na rękę, nawet boję się pomyśleć ile wynosi mediana xD, #!$%@? o zmianach kultowych to zasłona dymna pod imigrantów, 3,6 miliona Polaków jest na minimalnej, Polki poza granicami Polski mają dzietność 2.0+ czyli problemem była, jest i będzie kasa
@Kopyto96: to nie tylko wina Koalicji Deweloperskiej i programu deweloper +. W Polsce nie ma zrównoważonego rozwoju, albowiem polityka rządowa i samorządowa skupia się się na stolicach województw, albowiem tam jest najwięcej głosów. Dobry przykład to Radom. Gdyby ten miał szybką kolej północ południe, wschód zachód oraz drogę ekspresową do Lublina i Łodzi, to by obniżyło chęć wyprowadzki do Warszawy. Mniejsza imigracja, mniejszy popyt na mieszkania. Dobrze to widać w okolicy
@Kopyto96: dokładnie należy Ci się w wieku 30 lat własne mieszkanie i uj mnie obchodzi że jedyny twój wkład w gospodarkę to 5 lat pracy picia kapucziny i gadania z anetkami.
  • 1
@Sisal: Ja pracująć w sprzedaży zarobiłem na firmy w których pracowałem miliony złotych na sprzedawaniu ich produktów, jakoś tam się spłaciłem, nie pasożytowałem, a poza tym nie mówię, że chce mieć teraz własne mieszkanie, chce mieć możliwość sobie zapracować, ale nie będę biernie się przyglądał patologii i wyzyskowi