Wpis z mikrobloga

@Femme-nie-Fatale:
Wyzywasz typa bezpodstawnie od zboczeńców, na to są paragrafy.
seks z 15 latką jest już legalny. Jeżeli Cię to boli to znaczy że musisz mieć kompleksy na temat swojego wyglądu lub przemijającej z wiekiem urody i nie tylko. Bo sama doskonale wiesz, ze większość nawet młodszych ludzi uprawia już seks.

A to że jemu się takie podają to jego sprawa. prawa nie łamie, zasad moralnych również. a nawet nie wiadomo
@r5678: Skoro boi się, że straci znajomych i ma jakieś wątpliwości, to oznacza, że nawet sam wie, że obiektywnie byłoby to niemoralne. Takie proste wnioskowania nie bolą.
Czy jeżeli ktoś Wam nie przyklaskuje, to zawsze musi mieć jakieś kompleksy albo być starym? Jedyny argument, którym tutaj większość niebieskich się posługuje to ''pewnie jesteś stara'', więc odpowiadam po raz 400 - nie, nie jestem, więc koniec dyskusji.
To, że coś jest legalne,
potem takie laski mają zrytą psychę przez takich zboczeńco-przegrywów xd


@Femme-nie-Fatale: zrytą psychę to one mają tak czy tak, kiedyś swego czasu miałem kontakt z takimi osobnikami w tym wieku xD zrobienie loda obcemu typowi tylko za to, że zabrał je do maka i podjechał 15 letnim bmw to codzienność dla takich fok 16-17 lat.
Czy jeżeli ktoś Wam nie przyklaskuje, to zawsze musi mieć jakieś kompleksy albo być starym?

Maskujecie tylko swoje kompleksy -


@Femme-nie-Fatale: Ktoś Cię jakoś skrzywdził? Kto o zdrowych zmysłach wylewa żale na randomowych facetów wrzucając ich od jednego wora? jak można postrzegać świat czarno biało? Kogo może obchodzić kto z kim sypia? Normalna osoba przeszła by obok tego wpisu obojętnie, a nie tworzyła krucjatę przeciwko złym facetom ograniczającą się do wyzwisk
Ktoś Cię jakoś skrzywdził? Kto o zdrowych zmysłach wylewa żale na randomowych facetów wrzucając ich od jednego wora?


@r5678: Ja siebie krzywdzę, odpowiadając na to dalej xd

To samo zresztą zrobiłaś z tymi randomowymi 16-17 latkami zakładając


@r5678: To chyba jasne, że bronię strony, która jeszcze nie ma rozwiniętej psychiki i nie jest w stanie podejmować często dobrych dla siebie decyzji, czego nie można powiedzieć o starym kolesiu

i tak