Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dylemat. Ale zanim o nim opowiem to przedstawię pokrótce sytuację. Z dziewczynami nigdy nie miałem za wiele wspólnego, więc mam trochę problem z wchodzeniem w bliższe relacje. Mając teraz 24 lata, odczuwam wyraźną potrzebę współżycia i tu pojawia się dylemat. Z jednej strony chciałbym po prostu poruchać, a z drugiej na horyzoncie pojawiają się znajomości które widzę jako perspektywiczne. Po prostu nie wiem czy będąc w tym wieku warto pójść za pierwotnym instynktem bez nastawiania się na dłuższą relację czy wręcz odwrotnie? W obydwu przypadkach widzę potencjalne kandydatki i co zabawne są to inne osoby. Chętnie usłyszałbym zdanie kogoś bardziej doświadczonego. Wydaje mi się, że jednak warto nastawić się na szukanie długotrwałej relacji, bez nastawiania się na szybką gratyfikacje tzn seks, co w perspektywie czasu uważam że będzie bardziej opłacalne ze względu na możliwość budowania autentycznej relacji, nie opartej jedynie na hedonistycznych zapędach, a przy tym mieć również możliwość zaspokojenia swoich potrzeb.
#pytaniedoeksperta #seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozwoepaski #relacje #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim znaczy, że po ślubie chcesz tą gratyfikację bo nie rozumiem?

Zamiast filozofować to porostu zacznij się z kimś spotykać i zobaczysz jak wyjdzie - nie pisz sobie już w głowie planów na całe życie, bo samo pisze swoje scenariusze
✨️ Autor wpisu (OP): Nie chodzi mi o seks po ślubie, tylko kwestie nastawienia do relacji.

Jak poznajesz dziewczynę to mniej więcej wyczytujesz czego od ciebie oczekuje, czego możesz się po niej spodziewać. Czy jest to osoba na jednorazową przygodę czy na dłuższą relację. O to mi chodzi.


· Akcje:
@mirko_anonim: perspektywy się zmieniają, poznaj dużą ilość kobiet. Będziesz wiedział jakich cech unikać, a jakich szukać u przyszłych kandydatek do relacji długoterminowej. Poznasz też swoje słabości i będziesz mógł nad nimi popracować.