Wpis z mikrobloga

Kupiłem wersje Plus #chatgpt. Wygenerowałem z 10 dłuższych tekstów (około 1500 znaków), 3 grafiki i wywaliło mi

You've reached the current usage cap for GPT-4. You can continue with the default model now, or try again after 5:32 PM.


Serio kurde? Zapłaciłem za to badziewie 25 dolarów by działało szybciej, a chodzi wolniej niż wersja 3.5 która jest darmowa i na której jeszcze nigdy nie miałem żadnego przekroczonego limitu mimo, że generowałem godzinami teksty na stronę SEO. Do tego sypie błędami jak z rękawa. Prosta komenda: wygeneruj kod html, ale bez komentarzy. Co robi bot? Zaczyna od komentarzy. Darmowa wersja 3.5 z tym samym zapytaniem komentarzy mi nie dodawała. Mimo prób to badziewie i tak je dodaje. Kolejne: wygeneruj logo z napisem XXX, co robi bot? Generuje napis z literami XYZ.

Poszło zgłoszenie o zwrot, ciekawe czy uznają...

#gorzkiezale #ai #sztucznainteligencja #januszebiznesu
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@gryyyn: @banciur @cohontes Doczytałem, limit to... 40 zapytań na 3 godziny (13 na godzinę). Wyniki w moim przypadku nie różnią się znacząco jeśli chodzi o jakość (teksty SEO). Jedyna różnica, że gdy w wersji 3.5 piszę by akapit/znacznik posiadał minimum 300 znaków to w efekcie mi generuje ~150 znaków. Za cholerę nie mam pomysłu jak to przeskoczyć, bo co napisze to chat to ignoruje
  • Odpowiedz
  • 0
@syn_admina: Jestem vatowcem, więc to akurat mi bez różnicy. Refund jednak przyznany od razu, wiec pod tym względem plus dla nich.
Mam nadzieję, że poprawią trochę ten czat, bo mam wrażenie, że im dłużej działa tym jest bardziej kijowy.
  • Odpowiedz