Wpis z mikrobloga

@XanderPLXE: Jasne, może stanąć 10 metrów dalej, na pewno nie będzie trzymał pukawki wycelowanej w Ciebie cały czas. No trochę czasu kopanie zajmuje, ręka zaboli, z koncentracją też różnie. Ogólnie nie polecam być w takiej sytuacji, jednak jeśli miał bym 0% szans na przeżycie, kombinowałbym. Nawet gdybym musiał pokonać te 10 metrów, jakimś lekkim zygzakiem niczym polityk do koryta, najwyżej mnie zastrzeli. Zawsze zaskoczony może nie trafić, lub postrzelić w stopniu
@XanderPLXE: Skąd wiesz, że są takie same? Bazując na wiedzy dostępnej w internecie (artykuły o zabójstwach, torturach, filmiki egzekucji, tortur) można jednak snuć kompletnie inne wnioski od twoich, nie mówię, że są całkowicie statystycznie poprawne, ale na pewno bardziej odpowiadają rzeczywistości oraz są zgoła odmienne od tego co napisałeś.
@wioslarz-umyslow: Oglądanie dziwnych stron nie ma nic wspólnego z dowodami i statystykami naukowymi. To tylko i wyłącznie dowody anegdotyczne, do tego zaburzone tym, że na takie strony lądują te najkrwawsze, a nie ciche przypadki.
@XanderPLXE: nie wiem czy to późna pora czy zrozuimenie tego tekstu było problemem, ale nigdzie nie pisałem, że to ma cokolwiek wspólnego z dowodami naukowymi ani statystykami (cokolwiek byś przez to nie rozumiał).
Napisałem tylko, że oparcie się na czymkolwiek ma prawdopodobnie większą wartość niż to co napisałeś ty opierając się na dosłownie niczym.