Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny: To ja odpowiem: mogą, ale w branżach, w których tatuaże nie przeszkadzają wizerunkowo (w niektórych nawet są wskazane). U prezentera czy prezenterki wygląda to słabo i powoduje, że część widzów będzie ich przez dziary uważała za niewiarygodnych. Natomiast to raczej fejk i nikt nie będzie się bawił w makijażowanie tatuaży.
@badreligion66: To nie jest szokiem. To jest po prostu brzydkie estetycznie.

Jak dostarczasz produkt na rynek, to starasz się aby był estetyczny.
Tv dostarcza kontent na rynek i stara się żeby ten kontent był estetyczny.

Widocznie jako specjaliści od "produktu" podjęli decyzję że te bohomazy obniżają estetykę.... co jest oczywiste.
To jest niesłychane jak mocno prawicowcy chcą mieć władzę nad innymi. Nad seksem, nad wyglądem, nad orientacją seksualną, nad samoidentifykacją. Nie można nic robić bez zgody prawaka


@johny-kalesonny:
Te uczucie, gdy nawet nie wiem jak masz na imię (i nie chcę wiedzieć xD), a tobie się wydaje, że w wolnym czasie tylko myślę jak objąć nad tobą kontrolę xD. #!$%@?, to się nazywa megalomania, typie.
co maja tatuaze do profesjonalizmu?


@Aster1981:
Jakoś PROFESJONALNE agencje prawnicze. PROFESJONALNE agencje prasowe. PROFESJONALNI prezenterzy, PROFESJONALNI sędziowie, itd.... z jakiegoś tajemniczego i niezrozumiałego (dla durnego lewaka) powodu nie obnoszą się ze swoimi dziarami...

Jak myślisz, dlaczego?
Chociaż sugerowanie "myśli" lewakowi, to chyba obraza i "mowa nienawiści" i rasizm... prawda? xD
@badreligion66 tatuaże są nieestetyczne i nie każdemu się podobają. To element wyglądu prezentera tak samo jak jego ubiór, czy fryzura. Telewizja informacyjna jest pod tym względem formalistyczna i prezenterzy noszą zazwyczaj eleganckie stroje, a nie dres. Więc musi sie dostosować do tego.
@Pan_krecik: coraz bardizej sie to zmienia. Pod pelnym garniturem moze nie widac, ale jak sa rozne imprezy firmowe czy miedzyfirmowe i ludzie sa na luzie, wieczorami czy przy zawodach sportowych, to bys sie mocno zdziwil :D
@Pan_krecik: przeciwnie. W mlodym pokoleniu to juz nei tyle moda co standard. Ale nawet czesc nieco starszych osob zaczyna przygode z tatuazami. Jedni zostaja przy kilku malych, a inni sie wciagaja w temat i robia "rekawy" :D
@johny-kalesonny:
Nic mnie to nie obchodzi, w kontekście osób, których nawet nie znam, nie daję o to żadnego #!$%@?. Nie oglądam też telewizji, więc nie mam pojęcia kim jest ta kobieta ze zdjęcia xD. Tylko ty masz urojenia, że w ogóle o tym myślę.
@johny-kalesonny:
Nie mam nic do gejów i nigdy się ich publicznie nie czepiam, więc jedną tezę już na start sobie zmyśliłeś. Niech każdy sobie za zgodą rucha, kogo chce. Nawet popieram małżeństwa jednopłciowe, bo co w tym złego? Niech się ludzie żenią/wychodzą za mąż za kogo chcą - ich sprawa.
Ale transseksualiści, to inna sprawa i do nich samych nic nie mam. Nie mam natomiast zamiaru brać udziału w grze, w