Wpis z mikrobloga

Nie mam natomiast zamiaru brać udziału w grze, w której nazywamy chłopa z dorobionymi cyckami i wyciętymi żebrami kobietą, bo to zwykłe kłamstwo.


@Flypho: No i #!$%@?, by być osobą transseksualną to trzeba zgody prawaka xD Tak jak pisałem. Prawacy muszą mieć władzę nad ludzką seksualnością, nie potrafią inaczej.
No i #!$%@?, by być osobą transseksualną to trzeba zgody prawaka xD


@johny-kalesonny:
Nie trzeba żadnej mojej zgody. Nie da się zmienić swojej płci. Albo jesteś mężczyzną, albo kobietą. To kwestia urodzenia, genów i narządów płciowych, a nie czyjejkolwiek zgody, opinii, pozwolenia. Czy potrzebujesz czyjejś zgody, żeby być człowiekiem a nie kotem?
@johny-kalesonny:
Będzie istniało czyjeś wewnętrzne przeświadczenie, które, jak wcześniej wspominałem - mnie za bardzo nie obchodzi, jak wiele innych osobistych rzeczy różnych ludzi. Stan faktyczny określa z mojej perspektywy twoja mięsna skorupa, a nie twoje uczucia.
@Pan_krecik: nie, skad w ogole jakis wymysl z patologia? Mialem na mysli raczej klase srednia.

Nie przeminela, przeciwnie posiadanie tatuazy stalo sie czymc calkowicie zwyczajnym wsrod mlodszych pokolen. Ilosc tatuatorow rosnie, bo i klientow im przybywa.
@Aster1981 oczywiście że patologia.

I to patologia z niską samooceną. W czasach masówki i gówno-gryzmołow nie jest to nic by wyróżniało... Nie jest to nic eksta..

Najwięcej tego szajsu mają ludzie +-40 to jest twoje "młodsze pokolenie" xD i "klasa średnia"

Takie są fakty.
Te gryzmoły "rękawy" są tak samo estetyczne jak skucie sobie mordy ćwiekami... XD
@Pan_krecik: no nie, moje pokolenie czyli 40+ to wlasnie nadrabia i czesto dopiero sie dziara. Natomaist dla 20-30 latkow to standard, czesto doslownie od doroslosci.

Nie wiem skad tu bierzesz patologie. tatuaze maja ludzie pracujacy normlanie na umowe o prace czy swoje dzialnosci. Tak fizycznie jak umyslowo.

Wyglad i wzory tatuazy, tak jak i piercing, to rzecz gustu. Robiacym sie najwyrazniej podobaja.
@Aster1981

Przedmiotem dyskusji nie jest to co się komu podoba tylko to że wybazgrolone jednostki nie wpisują się w konwencję części programów w tv czy zawodów - zwłaszcza zawodów publicznego zaufania.

Osoba która potrzebuje się dowartościować w ten sposób nie budzi zaufania.
Nigdy nie będzie.
@Pan_krecik: alez wpisuja sie, tlumaczylem to wyzej. tatuaze w wojsku i policji sa silnie obecne. W zawodach medycznych tez. W edukacji to samo. Jak pisalem, dzis to standard. Bo to nic zlego, wiec i omga byc obecne.
@Aster1981

@Pan_krecik: alez wpisuja sie, tlumaczylem to wyzej. tatuaze w wojsku i policji sa silnie obecne. W zawodach medycznych tez. W edukacji to samo. Jak pisalem, dzis to standard. Bo to nic zlego, wiec i omga byc obecne.


Tak... Czyli w sytuacji gdzie petent (obywatel) nie ma wyboru.. lub wygląd nie odgrywa znaczenia.

W sytuacji gdy dostarczasz produkt na rynek (wolny rynek) wówczas zależy ci na walorach estetycznych i neutralności by