Wpis z mikrobloga

@acidd: po krótkim obejrzeniu filmiku, wygląda na to, że jednak nie Photoshop, dostrzegam kilka postaci w zaznaczonym miejscu występujących i na zdjęciu, i na nagraniu. W środku nagrania kamera robi przejazd po całej sali, faktycznie, jest dużo ludzi
salanderek - @acidd: po krótkim obejrzeniu filmiku, wygląda na to, że jednak nie Phot...
  • Odpowiedz
  • 3
@salanderek: ej no faktycznie. Dobra ch*j, niech mu będzie, że 1200 ludzi było - tylko, że nie sali :P Dzięki za weryfikacyjny film, nawet jak ich szczerze bardzo nie lubię (delikatnie napisane) to warto prostować, że jednak nie fotoszopka.

Ale i tak jest knurem i dzbanem xD
  • Odpowiedz
@Mondez: przewiń sobie w okolice 3:50, gdy kamera jest skierowana na całą salę. Nie chce mi się liczyć głowa po głowie, ale w samej głównej sali jest 200-300 ludzi (dobrze by było zobaczyć jakiś widok z góry), plus masz jeszcze przedsionek nie wiadomo o jakiej powierzchni, a Czarnek wspomina też o ludziach na zewnątrz, także może być, że wiele się nie pomylił
  • Odpowiedz
@acidd: oczywiście, że nic nie zmienia tego, że jest knurem i dzbanem - niemniej jednak, jako szeroko pojęty nurt antypisowski, uważam, że każdy z nas powinien kierować się prawdą i uciekać od manipulacji, pisowska szarańcza ma wystarczająco dużo na sumieniu, żeby trzeba było uciekać się do takich wybiegów, którzy pisowcy stosowali codziennie. Nie mowię, że dałeś to zdjęcie ze świadomością, że to fotoszopka, licząc, że się poniesie, bo też miałem niezłe
  • Odpowiedz
  • 6
@acidd a to nie jest przypadkiem tak, że na środku ludzie stoją w przejściu, a po bokach siedzą?
W sensie też mi dziwnie wyglądają te rozmazania, ale chyba jednak bez afery tym razem. Widać nawet parę głów na styku siedzących że stojącymi, które ewidentnie się próbują wychylać.
  • Odpowiedz
  • 0
@salanderek: zasłużyli sobie w sumie na takie podejrzenia, więc nie dziwię się, że na TT już ostro poleciało. Ja też patrząc na to zdjęcie też tak pomyślałem ¯\(ツ)/¯
A propos robienia tego co pisiory robiły przez ostatnie 8 lat: koalicja musi uważać z ustawami żeby nie robić ich na kolanie tak jak oni robili. Przykład to ostatni pomysł o nie zadawaniu prac domowych, ja serio wolałbym żeby odchudzili program w szkołach
  • Odpowiedz
  • 1
@PerkoS: kolega salanderek pokazał, że faktycznie nie fotoszopka. Ale tak jak wyżej piszę, zasłużyli sobie swoim zachowaniem, że na każdym kroku pis podejrzewa się o manipulację ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@acidd no właśnie nie zdążyłem edytować, że zanim zdążyłem napisać to już się powyjaśniało.

Swoją drogą beka że przez chwilę myślałem że ci ludzie siedzą na podłodze. Pierwszy rząd w połączeniu z tymi kurtkami wygląda jakby po turecku siedzieli, szczególnie typ na środku XD i ten obok z prawej jakby się modlił na klęczkach XD
  • Odpowiedz
@acidd: no nie wiem tak do konca, dla mnie to ludzie po środku siedzą. To są starsze osoby, więc tłumaczyło by to krzesła na sali. A co do 1200 osób to sie nie zgodze. Na sali może 200, 100 w korytarzu.
  • Odpowiedz
@dlugi-gr ewidentnie na środku i przy samej scenie stoją. Ja tam żadnej fotoszopki nie widzę, pisowcy wolą lustra ustawiać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@acidd: Ktoś na x wrzucił zdjęcie pustej sali i tam po lewej i prawej są ustawione krzesełka, na których właśnie siedzą ci "mali ludzie". Na środku jest wolna przestrzeń i tam stoją, stad takie dziwne ujecie za pewne wyszło.
  • Odpowiedz