Wpis z mikrobloga

dzban czarnek sfotoszopował zdjęcie ze spędu młodzieżówki pisowskiej tak żeby wyglądało na więcej xD
() co za jełop xD
https://twitter.com/CzarnekP/status/1751660448682778670
Polecam przeglądnięcie komentarzy i generalnie sami sobie możecie sprawdzić: widać to po lewej stronie od osi pionowej, jacyś zmniejszeni ludzie tam są, no chyba, że klęczą albo coś xD
#bekazpisu #polityka
acidd - dzban czarnek sfotoszopował zdjęcie ze spędu młodzieżówki pisowskiej tak żeby...

źródło: GE8l5A_W4AAS1WN

Pobierz
  • 25
@Mondez: przewiń sobie w okolice 3:50, gdy kamera jest skierowana na całą salę. Nie chce mi się liczyć głowa po głowie, ale w samej głównej sali jest 200-300 ludzi (dobrze by było zobaczyć jakiś widok z góry), plus masz jeszcze przedsionek nie wiadomo o jakiej powierzchni, a Czarnek wspomina też o ludziach na zewnątrz, także może być, że wiele się nie pomylił
@acidd: oczywiście, że nic nie zmienia tego, że jest knurem i dzbanem - niemniej jednak, jako szeroko pojęty nurt antypisowski, uważam, że każdy z nas powinien kierować się prawdą i uciekać od manipulacji, pisowska szarańcza ma wystarczająco dużo na sumieniu, żeby trzeba było uciekać się do takich wybiegów, którzy pisowcy stosowali codziennie. Nie mowię, że dałeś to zdjęcie ze świadomością, że to fotoszopka, licząc, że się poniesie, bo też miałem niezłe
@salanderek: zasłużyli sobie w sumie na takie podejrzenia, więc nie dziwię się, że na TT już ostro poleciało. Ja też patrząc na to zdjęcie też tak pomyślałem ¯\(ツ)/¯
A propos robienia tego co pisiory robiły przez ostatnie 8 lat: koalicja musi uważać z ustawami żeby nie robić ich na kolanie tak jak oni robili. Przykład to ostatni pomysł o nie zadawaniu prac domowych, ja serio wolałbym żeby odchudzili program w szkołach
@PerkoS: kolega salanderek pokazał, że faktycznie nie fotoszopka. Ale tak jak wyżej piszę, zasłużyli sobie swoim zachowaniem, że na każdym kroku pis podejrzewa się o manipulację ¯\(ツ)/¯
@acidd no właśnie nie zdążyłem edytować, że zanim zdążyłem napisać to już się powyjaśniało.

Swoją drogą beka że przez chwilę myślałem że ci ludzie siedzą na podłodze. Pierwszy rząd w połączeniu z tymi kurtkami wygląda jakby po turecku siedzieli, szczególnie typ na środku XD i ten obok z prawej jakby się modlił na klęczkach XD
@acidd: no nie wiem tak do konca, dla mnie to ludzie po środku siedzą. To są starsze osoby, więc tłumaczyło by to krzesła na sali. A co do 1200 osób to sie nie zgodze. Na sali może 200, 100 w korytarzu.
@acidd: Ktoś na x wrzucił zdjęcie pustej sali i tam po lewej i prawej są ustawione krzesełka, na których właśnie siedzą ci "mali ludzie". Na środku jest wolna przestrzeń i tam stoją, stad takie dziwne ujecie za pewne wyszło.