Wpis z mikrobloga

@JanDzbanPL: Jak byłem w czerwcu tego roku we Włoszech to w bardziej turystycznych miejscach wszędzie małe piwko po 6 eurasków, więc widocznie wybrałeś jakieś zadupie w tych Alpach.
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: @jedyny_wolny_login Ja jak jadę w góry to łazić po górach a nie zdobywać "Wielką Grań Krupówek" - polecam taki tryb, więcej zdrowia, mniejsze wydatki, oszczędzone nerwy.

W Tatry na wyprawę, jak najbardziej ok. Łazić po barach i tych discopolowych Krupówkach to trzeba być debilem.


@LezliNilsen: Dokładnie. Ostatni raz jadłem coś na Krupówkach ze 20 lat temu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: często pijam piwko na stokach w Alpach, a jeżdżę głównie we Włoszech i Austrii - piwo 0.5 l to zazwyczaj wydatek 4.50-6.00 EUR, w markecie to bliżej 1.00 EUR, w lokalnym sklepie bliżej 2.00 EUR. Wniosków jest z tego kilka, ale jeden najważniejszy - cha tfu na górali.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: bo Polacy to ogólnie nie jest najmądrzejszy naród. "Ale mnie wydymali w tych Tatrach, za rok będę znowu tylko wezmę więcej pieniędzy, najwyraźniej byłem zbyt biedny", "ale pyszna kawka za 30zl, wcale nie uważam zeby ta cena za ten luksusowy produkt byla odklejona od moich zarobków, jeśli tak uważasz to jesteś biedny i cię nie stać", "auto za 200k? Ależ oczywiście, przecież zarabiam 8tys brutto więc stać mnie na to
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: no tak przecież to co napisałeś to typowy 'polaczek' xD #!$%@? ale jesteś ograniczony jeżeli myślisz że w taki patologiczny sposób żyje tylko nasz naród. Muszę ciebie zmartwić ale na zachodzie i całym świecie jest podobnie.
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: Jak jedziesz do Zakopanego to piwo kupujesz w Żabce i obalasz przed posesją jakiegoś gorola. A jak chcesz coś zjeść to kupujesz w KFC (bo ceny standardowe), bierzesz na wynos i żresz przed knajpą jakiegoś gorola.
Tylko pamiętaj, że jak jakiś gorol będzie patrzył w twoją stronę, to zawsze spójrz mu głęboko w oczy.
  • Odpowiedz
Piwo w Alpach we Włoszech 3 euro


@JanDzbanPL: jestem #!$%@? ciekawy gdzie xD te 3 euro to chyba za dwie kropelki. To w normalnych knajpach poza alpami ciężko gdziekolwiek wyrwać browara za mniej niż 5 euro a ten tutaj klepie historyjke z dupy, że w alpach za 3 euro, chyba shot 20ml xD
  • Odpowiedz