Wpis z mikrobloga

trzeba być debilem żeby góralom dawać zarobić choćby złotówkę. W Tatry na wyprawę, jak najbardziej ok. Łazić po barach i tych discopolowych Krupówkach to trzeba być debilem.


@LezliNilsen: daj ludziom spędzać czas jak chcą, panie wykwitny turysto xD
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: cwaniak, Włłochy sobie wybrał. Może jeszcze na Słowenię pojedziesz?
Lepiej sprawdź sobie ile kosztuje porządne piwo w porządnych szwajcarskich Alpach a nie tu biedotę z Włoch mi pokazujesz.
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: najtańsze Piwo 0.33 ze SPARa w puszczce na wysokości 1200m.n.p.m w alpach po 3 euro, kawa we Włoszech w spelunie po euro na stojąco wiadomo to dla wykopka spotkanie z najwyższym, wypicie lanego piwa gdzie trzeba wnieść kega 50l do schroniska w Polsce to piwo jak piwo. Je|b|ać górali ale to co piszesz to totalne gówno
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: @jedyny_wolny_login @JanDzbanPL ja jestem januszem do kwadaratu aby wypić piwko np. na szcyzcie lub w schronisku kupuje sobie takie lepsiejsze za 5-6ziko może jakiś pilsner przelewam do butelki plastikowej, żeby mniej ważyło niż pucha jeśli kupie względnie dobre koziełka butelki po izotonikach przeleje do bukłaka to mam np. 2 piwka za mniej niż dychę xD jedyna wada to że będą ciepłe
  • Odpowiedz
rok temu w podgoricy (czarnogóra) zjadłem całkiem dobrą pizzę za €2.5. co prawda podgorica jest słaba i się jej nie zwiedza, byłem w drodze na samolot, ale nad ichniejszym morzem bardzo dobre wloskie pizze kosztowały €5-6 a piwo 0.5 koło €2
  • Odpowiedz