Wpis z mikrobloga

Albo w keczupie 100 gram jest 140 gram pomidorów XDD


@SuperN0vak: to raczej mała ilość, jak gotowałem przecier pomidorowy to raczej z 3kg pomidorów wychodziło 1kg przecieru albo i mniej
ale też zależy od odmiany pomidorów
Na chłopski rozum wyobraź sobie, że masz oliwki 100g, ale jak już usuniesz pestki to będziesz miał 80g
Zdrówka życzę
no to moze i rzeczywiscie tak jest ale w takim razie niezłej jakości to mieso skoro tyle wody xD


@SuperN0vak: Normalne mięso. To raczej świadczy, że kabanosy/ kiełbasa wysokiej jakości i warto kupić. Zauwaz, że tylko na dobrych produktach jest tak napisane.
no to wychodzi na to samo XD 150 gram mięsa i wychodzi 100 gram kabanosów XD? Mówcie co chcecie ale dla mnie to nie logiczne i wszkole nie uczyli


@SuperN0vak: produkuje sam wędlinę, tzn. wędzę mięso. Robiąc nastrzykiwanie i wędzenie na gorąco z porcji mięsa 1200 gram wychodzi 800-850 gram gotowej wędliny, która nie jest suszona. I nastrzykuje zwykłą solanką, a nie białkiem. ( ͡ ͜ʖ ͡
. To raczej świadczy, że kabanosy/ kiełbasa wysokiej jakości i warto kupić. Zauwaz, że tylko na dobrych produktach jest tak napisane.


@djtartini1: Mnie to właśnie wkurza, bo ostatnio biorę parówki do ręki i widzę etykietę 100% mięsa. Odwracam i jest napisane, że na 100g produktu użyto 100g mięsa, a to wcale nie oznacza, że w produkcie jest 100% mięsa, bo właśnie w takiej sytuacji jak napisał OP to musiałoby być 150%