Wpis z mikrobloga

Mądre czy głupie?

BY AGE 40 YOU SHOULD BE SMART ENOUGH TO REALIZE THIS:
1. Someone makes 10x more than you do in a 9-5 job because they have more "leverage" with their work.
2. Distraction is the greatest killer of success. It stunts and destroys your brain.
3. You shouldn't take advice from people who are not where you want to be in life.
4. No one is coming to save your problems. Your life's 100% your responsibility.
5. You don't need 100 self-help books, all you need is action and self discipline.
6. Unless you went to college to learn a specific skill (ie. doctor, engineer, lawyer), you can make more money in the next 90 days just learning sales.
7. No one cares about you. So stop being shy, go out and create your chances.
8. If you find someone smarter than you, work with them, don't compete.
9. Smoking has 0 benefit in your life. This habit will only slow your thinking and lower your focus.
10. Comfort is the worst addiction and cheap ticket to depression.
11. Don't tell people more than they need to know, respect your privacy.
12. Avoid alcohol at all cost. Nothing worse than losing your senses and acting a fool.
13. Keep your standards high and don't settle for something because it's available.
14. The family you create is more important than the family you come from.
15. Train yourself to take nothing personally to save yourself from 99.99% of mental problems.
Pan_Kielonek - Mądre czy głupie?

BY AGE 40  YOU SHOULD BE SMART ENOUGH TO REALIZE TH...

źródło: byage40

Pobierz
  • 78
@Pan_Kielonek jak ktoś kto #!$%@?, że po 90 dniach zarobi w sprzedaży to poprostu nigdy w sprzedaży nie pracował. Statystyczne 3/4 sprzedawców po 90 pierwszych dniach w sprzedaży się po prostu nie udaje.

Takie mądre frazesy kojarzą mi się tylko z couchami, MLMami i trenerami personalnymi, którzy nie tworzą żadnej faktycznej wartości dodanej, a koszą na dźwigniach z biednych naiwniaków pieniądze i ich czas...
w sumie to tak.

te 90 dni w sprzedaży tylko lekko naciągne, ale nie uważam, że to nie prawda.

Sam po tygodniu pracy na słuchwce robiłem najlepsze wyniki w firmie na studiach.
Ale mi po prostu zależało na wyniki i cisnąłem ładnie, choć robiłem tylko pół etatu, a nie cały jak inni.
@urwis69: @KotBojowy: ja to widzę tak, że o ile nie pochodzisz z patologicznej/dysfunkcyjnej rodziny, to rodzice i rodzeństwo to najbliżsi ludzie jakich masz, na których zawsze możesz liczyć. Jakby nie było żona/mąż (nie mówię o dzieciach) to obcy ludzie których gdzieś kiedyś spotkaliśmy. Dziś jest, jutro może się odwidzieć i odejdzie. Nie ma dnia na mirko bez wpisu w gorących o rozwodzie. A matka nigdy Ci nie powie, że w
@Pan_Kielonek: choć z drugiej strony ten punkt wygląda jakby był uszyty właśnie dla osoby z dysfunkcyjnej rodziny. Nie jest ważna twoje pochodzenie, czy stary cię lał, czy miałeś dziurawe łachy, dorastasz i od tego momentu to ty masz sprawczość, żeby swoim ewentualnym dzieciom i partnerce nie zgotować tego samego losu, co twój stary pijany. Oczywiście trochę przerysowane, ale chyba cały ten tekst został tak napisany.

No i oczywiście 90 dni w
@Pan_Kielonek: w dzisiejszych czasach rodziny są rozbijane przez rozwody i faktycznie ludzie przestają tak się o nie troszczyć i angażować przez co następuje się samospełniająca przepowiednia. Nie wiem bo nie doświadczyłem ale podobno rozwód nie jest zbyt przyjemny, ciężko wyniszcza psychicznie i finansowo, facetów nawet bardziej niż kobiety przez seksistowskie działania sądów dlatego jeśli się wiązać to tylko z babką dla której założenie rodziny jest ważne (coraz mniej jest takich).
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jak ktoś kto #!$%@?, że po 90 dniach zarobi w sprzedaży to poprostu nigdy w sprzedaży nie pracował. Statystyczne 3/4 sprzedawców po 90 pierwszych dniach w sprzedaży się po prostu nie udaje.


@Czeski_Pablo: tym bardziej jak ktoś robi oferty na allegro i na aliexpress wypełnia tylko dane do wysiłki. Z prostego dropshippingu żyje kilkadziesiąt tysięcy ludzi
@Pan_Kielonek eh… a w komentarzach zbiegli się już sami ludzie sukcesu, którzy i tak wiedzą lepiej XD
(No może paroma wyjątkami)
Jakiś typ sie zesrał bo ktoś ogólnikowo użył hasła „sprzedaż” w 2003 jak powstawały te porady (albo i jeszcze wcześniej)
Jak ktoś ma IQ większe niż 60 to wie, że „sprzedaz” na kasie w lidlu albo wrzucenie produktu na allegro to nie to samo co bycie menagerem w dużym korpo handlowym
@Czeski_Pablo praktycznie każda dobra praca od pewnego szczebla w górę to w dużej części sprzedaż. Jak masz partnerów w wielkich firmach prawniczych czy consultingowych - oni nie mają tych ról dlatego że są najlepsi w swoim fachu a dlatego że umieją przyciągać i utrzymywać klientów. Pozostałą robotę już wykonują za nich inni, a przynajmniej jej większość.