Wpis z mikrobloga

@dominowiak ale ja doskonale zdaję sobie sprawę kogo to dotyczy. I nawet mi to lotto, czy jedzą czy nie jedzą. Chodzi tylko o sam fakt, że czemu nie mogą po prostu nie jeść zgodnie z postem tylko muszą robić „fikołki”?
2024 rok

wykopki dowiadują się, że istnieje coś takiego jak dyspensa od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych

Co jeszcze odkryjecie, że jest psalm ze słowami "On miłuje prawo i sprawiedliwość"?
Wykopkowi dziennikarze śledczy, dobre sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ka4az: nie rozumiem co w tym dziwnego? Masz okreslony zbior zasad, w tym przypadku religijnych. Jedna z tych zasad jest zakaz jedzenia miesa w piatki, na co moze zostac udzielona dyspensa przez proboszcza danej parafii. Proboszcz korzysta z tego przywileju i udziela dyspensy, zeby ludzie mogli sie najesc miesa bo jest jakas tam impreza. Nastepnie wykopek mysli, ze odkryl sensacje albo jakas niescislosc w wierze. Wielki #!$%@? inteligent xD
musiałbym mieć gwoździa w głowie by sugerować się tym czy chłop w sukience decyduje kiedy mam jeść lub nie jeść mięso xD


@FairPlay: hehe, chlop sie za babe przebral, ale beka XDDD poziom wykopu jest jeszcze bardziej zalosny niz nawet 5 lat temu
@Mistrszzz ty głupi czy głupi? A może tagów nie widzisz. To zwykłe heheszki. Na swojej studniówce w piątek nie miałem takich cudów.

Zresztą to dla mnie głównie śmianie się z hipokryzji katolików, że OMG MIĘSO W PIĄTEK, a potem „Dobra będzie imprezka to mięso możemy”
Zresztą to dla mnie głównie śmianie się z hipokryzji katolików, że OMG MIĘSO W PIĄTEK, a potem „Dobra będzie imprezka to mięso możemy”


@Ka4az: to nie jest hipokryzja, skoro te same zasady ktore wyznaja katolicy pozwalaja na dyspense. Ta dyspensa wynika z KKK, a nie z wziela sie z dupy. Co wiecej, nie znam katolikow, ktorzy robiliby afere ze ktos je mieso w piatek. Zwykle to sa znacznie bardziej ulozeni ludzie
Informuję również, że toczenie beki z osób przestrzegających zaleceń swojej religii jest zwyczajnie głupie i prostackie. (tak, wszystkich religii)


@dominowiak: nie, to podporządkowywanie się jakimś absurdalnym zasadom, które w XXI wieku i z wiedzą, jaką ma ludzkość, jest zwyczajnie głupie i zabawne (tak, dotyczy wszystkich religii).
@FairPlay: a jeszcze większego gwoździa żeby uznać że zwykły człowiek w sukience może zmieniać boskie prawa. No bo jeżeli bóg ustanowił piątek dniem bez mięsa (załóżmy), to jakie trzeba mieć ego, będąc księdzem, żeby uważać że ma się prawo te postanowienia zmieniać. normalnie megalomania
( ͡° ͜ʖ ͡°)