Wpis z mikrobloga

Czemu kobiety mają takie wymagania co do urody i wierności faceta.

Jakoś mężczyźni są w stanie zaakceptować brzydotę czy zdradę kobiety,tylko po to żeby wykonać obowiązek społeczny współżycia seksualnego,czy poprostu zdobycia kobiety.

Co jest takiego strasznego w brakach urody faceta,nie bycia ideałem? Jakoś facet jest w stanie znieść brzydotę kobiety i z reguły średnio brzydka kobieta jest już uznawana za super laskę.

Tak samo co jest strasznego w zdradzie męskiej? Jakoś wierność kobieca już nie istnieje i faceci są w stanie wybaczyć kilku innych. A kobiera czemu nie jest w stanie wybaczyć tych kilka innych kobiet na boku?
Zazdrość następcza? Banie się porównań?
Przecież to nie średniowiecze i dorosły facet ma
prawo robić co chce.

#p0lka
#logikarozowychpaskow
#przegryw
#logikaniebieskichpaskow
#pieklomezczyzn
#damskiprzegryw
#pieklokobiet
  • 29
@Niadry
Dla ciebie pewnie ładna kobieta to taka co jest chuda. A kwestia wrodzonej urody tak jak u mężczyzn jest całkowicie poza twoją psychiką.

Zwykle brzydka laska uważana jest za średnią.
Średnią laska to poziom przeciętnej miss kraju czy świata.
A piękne kobiety to temat tabu i faceci mają całkowity efekt wsparcia że takie istnieją.
To tak jak mają efekt wyparcia że istnieją wierne kobiety i akceptują zdrady, a nawet sobie tłumaczą
@wiecznysingiel97trt
Yhy ,wszyscy tak gadają.
A potem ....He he incelu he he no coty przynajmniej wie co I jak he he lepiej zaakceptuj zdradę (i sam bądź wierny ) bo zdechniesz w samotności, he he robisz z seksuf niewiadomo co zdrada baby to nic złego.
@pawel89uri: Bo takie są zasady gry. Musisz to pojąć aby zacząć sobie radzić w życiu. Są odwieczne prawidła i albo się do nich dostosujemy i będzie trochę lepiej albo będziemu copowali całe życie w cierpieniu.
@Bonapartysta
Przecież zawsze można zdradzać kobiety które nie są dziewicami i nie nazywać brzydkich ładnymi tylko dlatego że są chude.
A bycie z kobietą która cię wykorzystuje to żadne szczęście.
Nie wiek czemu Twierdzisz że nazywanie brzydki kobiet ładnymi, a tych co zdradziły wiernym to "odwieczne prawo".
To raczej nowoczesne #!$%@? normictwa któremu wmówiono że powinni służyć kobiecie I że kobieta ma wartość za samo bycie kobietą.
@pawel89uri: Tego wszystkiego nie napisałem. Napisałem tylko, że one będą skakały po bolcach i robiły co chcą bo to my bardziej lgniemy do nich niż one do nas- to jest naturalne. Jeśli ktoś ma większą siłę to się do tego dostosowujesz i nic z tym nie możesz zrobić. Bycie z kobietą to zwykła wymiana rynkowa i nie twierdzę, że zawsze opłacalna ale za to opłacalny jest mindset, że musisz zdobywać i
@Bonapartysta
Tak tylko że kobieta decyduje o wejściu w zwiazek, a facet jak będzie traktował kobietę. Do tego jeśli kobieta chce danego faceta, to inne też go będą chciały, a to daje możliwość zdrady I ukarania kobiety będąc już w związku.
Kobieta skakała na bolcach i nie była dziewicą-no to niech facet ja zdradzi.
Kobieta chce faceta atrakcyjniejszego od siebie ,chce faceta z dobrą genetyką- no to nie facet ją zdraszi.
Kobieta