Wpis z mikrobloga

Czemu kobiety mają takie wymagania co do urody i wierności faceta.

Jakoś mężczyźni są w stanie zaakceptować brzydotę czy zdradę kobiety,tylko po to żeby wykonać obowiązek społeczny współżycia seksualnego,czy poprostu zdobycia kobiety.

Co jest takiego strasznego w brakach urody faceta,nie bycia ideałem? Jakoś facet jest w stanie znieść brzydotę kobiety i z reguły średnio brzydka kobieta jest już uznawana za super laskę.

Tak samo co jest strasznego w zdradzie męskiej? Jakoś wierność kobieca już nie istnieje i faceci są w stanie wybaczyć kilku innych. A kobiera czemu nie jest w stanie wybaczyć tych kilka innych kobiet na boku?
Zazdrość następcza? Banie się porównań?
Przecież to nie średniowiecze i dorosły facet ma
prawo robić co chce.

#p0lka
#logikarozowychpaskow
#przegryw
#logikaniebieskichpaskow
#pieklomezczyzn
#damskiprzegryw
#pieklokobiet
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Bonapartysta
A czy uważasz że ci faceci co biorą byle co to też są przegrywami mimo że pożal się Boże mają zwiazek i sekz.
Jeszcze lepiej takie #prawdziwyprzegryw śmieje się z przegrywa
Na przykład:
1.Facet jest wierny kobiecie, dla której nie był jedynym, ale śmieje się z przegrywów, mimo że to on daje wierność kobiecie po innym #!$%@? i dla niej i jej dobra rezygnuje z dymania na boku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bonapartysta
W takim razie gdyby w alternatywnej rzeczywistości byłby deficyt mężczyzn i to mężczyźni by krzywdzili kobiety (chociaż nie wiem czy mężczyzn by byli zdolni do takie moralności,z drugiej strony załogi obozów koncentracyjnych to byli faceci).

To czy uważasz że kobieta mogła by być szczęśliwa w związku w którym facet jest brzyki, mniej by od niej zarabiał, biłby ją i zdradzał, tylko dlatego że uznała by że jest szczęśliwa?
Oczywiście kobieta
  • Odpowiedz
@pawel89uri

@Bonapartysta

W takim razie gdyby w alternatywnej rzeczywistości byłby deficyt mężczyzn i to mężczyźni by krzywdzili kobiety (chociaż nie wiem czy mężczyzn by byli zdolni do takie moralności,z drugiej strony załogi obozów koncentracyjnych to byli faceci).


To czy uważasz że kobieta mogła by być szczęśliwa w związku w którym facet jest brzyki, mniej by od niej zarabiał, biłby ją i zdradzał, tylko dlatego że uznała by że
  • Odpowiedz
@pawel89uri: skąd takie wnioski że brzydka za średnią itd? Dla mnie średnia laska nie istnieję to tylko kurtuazja dla brzydkich, ale nie paskudnych. Widzisz obaj mamy odmienne zdanie, ale Ty odpowiadasz z punktu widzenia mentora co wie wszystko. Kto niby nazywa puszczalska laskę wierną? O czym Pan #!$%@?? Szlauf to szlauf tak było jest i będzie. I po co zakładasz wpis jako anonim jak później piszesz z profilu ?
  • Odpowiedz