Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie starą studniówkę z 2012 r mojej klasy na youtubie bo się materiał zachował i to co zauważyłem, że nie było znaczenia jak wyglądasz i ile masz wzrostu większość par to przeciętny z przecietną, najładniejsze z przeciętnymi, najprzystojniejsi z przeciętnymi i co ciekawe te pary normickie na pograniczu przegrywu są ze soba dalej w relacji i mają gówniaki są po ślubie, nie byli nawet dynamiczni zwykłe chłopy kołchozowe które posiadają samochód i mają zwykłą robote,wtedy czasy były mniej hipergamiczne i tak porównuje z obecnymi studniówkami to inflacja niesamowita wzrostu,mord... julczyska premium sztuczne i oskarki wzrostaki z vifonami, nie zauważyłem żeby jakiś manlet z zakolami brał w tym udział selekcja naturalna zapętliła sie w brutalne żniwa przez social media a bedzie tylko gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #p0lka
TTedbundYY - Przeglądam sobie starą studniówkę z 2012 r mojej klasy na youtubie bo si...

źródło: fghjk

Pobierz
  • 18
@TTedbundYY: Rzecz w tym, że spierdoksy i sub3 nie szli na studniówkę, bo nie mieli z kim i szkoda było kasy. Ja byłem tak biedny, że już od gimnazjum oszczędzałem na studia i prawo jazdy.
Po drugie to już są pokolenia ludzi z dobrobytu, gdzie nastąpiła selekcja naturalna i dobór naturalny- kobiety nie musiały hajtać się z byle kim, a z facetem pasującym genetycznie. Ogólnie pokolenia zoomerów jest o wiele piękniejsze
@TTedbundYY: to chociaz powinno dac ci duza pewnosc siebie od pochwal z kazdej strony, zapewne kazdy chcial sie z toba kolegowac, kazdy zapraszal cie na osiemnastke, a od zaproszen na imprezy juz tylko krok do dziewczyny, trzymania za reke itp... To zrozumiale jak sukcesy sportowe w wieku licealnym moga byc fundamentem pewnosci siebie i szacunku rowiesnikow (wysokiego statusu spolecznego)