Wpis z mikrobloga

Czy to prawda ze kobietom latwiej sie zakochac i w sumie to w miejscu chlopa moze byc bardziej ktokolwiek i ze licza sie dla nich bardziej ambicje i cele, inteligencja i poczucie humoru, ubiór?

Podobno #!$%@?ą się one bardziej w całym procesie tzn tu złapie za noge/reke, zabierze gdzieś na romantyczną randkę i fajnie zbajeruje. To moje pytanie i pytanie do #rozowepaski czy latwo sie #!$%@? i czy jestescie wybredne?

Ja niechwalac sie mam te cechy tzn. Jestem wysoki, inteligenty mam poczucie humoru, umiem się ubrać, mam też wady. Ale ta która mam na oku z czasów szkolnych lubiła mnie i ja tym bardziej lubiłem ją aż się w niej zakochałem.

Myślicie że osiągnięcie kariery, bycie sławnym, bogatym sprawia że taka dziewczyna która znała was kiedyś znała będzie zainteresowana? W sensie zwieksza to znacznie szanse prawda? Gdyż laski lubią to *dynamizm*

Wiem trochę odleciałem ale cóż trzeba mierzyć wysoko. Jak cos to ona nie wyglada jak modelka ale jest pewnie obiektywnie takie 7/10. #pytaniedorozowychpaskow #dziewczyna #zwiazki #pytanie #milosc #pytaniedoeksperta #seks #uczucia
ScarySlender - Czy to prawda ze kobietom latwiej sie zakochac i w sumie to w miejscu ...

źródło: temp_file7553788943715036734

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Czy to prawda


@ScarySlender: to są wszystko bardzo złożone pytania, na które nie ma prostej odpowiedzi. Jeśli jesteś zainteresowany - daj znać, podeślę ci materiały na ten temat.
  • Odpowiedz
@ScarySlender dużo pytań bardzo skomplikowanych zadałeś i sensowna odpowiedzią byłyby rozprawki na kilka stron na każde z tych pytań ^^’ pierwsze co Ci powiem i być może tego nie wiesz to nie ma czegoś takiego jak obiektywne 5/10 czy inne numerki dla kobiet. Jest dużo kobiet które mają jakiś konkretny element wyglądu przez który jakiś facet im się podoba np. lubią łysych albo mężczyzn w okularach i wtedy facet z włosami lub
  • Odpowiedz
  • 0
@Kitku_Karola co do tej ostatniej części to nie chcieć mogła z wielu powodów. Inaczej gdyby nie lubiła. Tak naprawdę to nigdy nie byłem w 100% sobą w sytuacjach społecznych z różnych powodów. Właśnie taki status społeczny mógłby na taką wybrankę zadziałać tak jak hak na rybe żeby dać szanse. nie mówie o jakiejś dziewczynie która by na to leciała. To nie jest ten typ osoby, zawsze miała największą klase z tych wszystkich
  • Odpowiedz
@ScarySlender ja mam wrażenie że ocenianie atrakcyjności u kobiet i mężczyzn jest bardzo różne. W sensie że faceci atrakcyjność kobiet najczęściej oceniają po samym wyglądzie przez co te wasze numerki co dajecie często są dość podobne dla tych samych kobiet. Kobiety natomiast gdy oceniają atrakcyjność mężczyzn to biorą bardzo dużo czynników przez co 100 kobiet oceniając faceta może dać pełne spektrum ocen, bo jakaś grupa stwierdzi że nie lubi umięśnionych i da
  • Odpowiedz